هدر موبایل
1398/04/16 12:03:03
سرویس اقتصادی
دوشنبه در کمیسیون اقتصادی مجلس انجام می شود؛

بررسی طرح جامع امور مالیاتی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از نشست کمیسیون متبوع خود برای بررسی تکمیل طرح جامع امور مالیاتی با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهردار تهران و برخی از مسئولان خبر داد.
بررسی طرح جامع امور مالیاتی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از نشست کمیسیون متبوع خود برای بررسی تکمیل طرح جامع امور مالیاتی با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهردار تهران و برخی از مسئولان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108404044914.jpg بررسی,طرح,جامع,امور,مالیاتی Icana

سیدفرید موسوی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، از نشست فردای کمیسیون متبوعش درباره تکمیل طرح جامع امور مالیاتی خبر داد و گفت: این نشست با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهردار تهران و مسئولان بانک مرکزی، قوه قضاییه و سایر نهادهای مرتبط با حوزه مالیاتی برگزار می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، هدف از برگزاری این نشست را همکاری دستگاه ها با سازمان امور مالیاتی برای تکمیل طرح جامع امور مالیاتی جهت جلوگیری از فرار مالیاتی در کشور عنوان کرد.

مجلس و دولت باهم می‌توانند از فرار مالیاتی جلوگیری کنند

موسوی تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی پیگیر احصاء دلایل عدم اجرای طرح جامع مالیاتی دستگاه‌های‌ دولتی و راهکارهای تقویت این همکاری بوده و معتقد است که مجلس و دولت باهم می‌توانند این شرایط را تغییر دهند و از فرار مالیاتی جلوگیری می کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ سید فرید موسوی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود، نام 12 دستگاه که همکاری لازم و کافی با سازمان امور مالیاتی را نداشتند و مانع اجرای طرح جامع مالیاتی به عنوان ابزار جلوگیری از فرار مالیاتی و ارتقا شفافیت شده اند را اعلام کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet