خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/04/17 12:03:40
سرویس فرهنگی
محمدیان:

وزارت ورزش برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه داشته باشد

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با بیان تأکید بر ضرورت توجه وزارت ورزش و جوانان به توسعه اماکن و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های کمتر برخوردار، گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و لزوم غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه دانش آموزان این موضوع جدی گرفته شود.
وزارت ورزش برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه داشته باشد نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با بیان تأکید بر ضرورت توجه وزارت ورزش و جوانان به توسعه اماکن و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های کمتر برخوردار، گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و لزوم غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه دانش آموزان این موضوع جدی گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107244751916.jpg وزارت,ورزش,برای,اوقات,فراغت,دانش,آموزان,برنامه,داشته,باشد Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با تأکید بر توسعه اماکن و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های کمتر برخوردار، گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی این مناطق اولویت اصلی دولت و مجلس است و انتظار می‎‌رود وزارت ورزش و جوانان با عزم و توانی مضاعف در مسیر توسعه این زیرساخت‌ها که پیامدی جز سلامت، نشاط و انبساط اجتماعی ندارد، تلاش کند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متأسفانه روند اجرایی پروژه چمن مصنوعی در حال احداث مناطق روستایی شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر بسیار کند و بعضا متوقف شده است که جا دارد وزارت ورزش به این موضوع ورود کند.

بیشتر بخوانید:

وی اضافه کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و لزوم غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه دانش آموزان این موضوع جدی گرفته شود تا با این روش جوانان به سمت فعالیت‌های مفید سوق داده شوند و از آسیب‌های احتمالی که در معرض دانش آموزان است، مصون بماند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با یادآوری اینکه در خصوص تکمیل پروژه‌های ورزشی حوزه شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر به وزیر ورزش و جوانان تذکر داده است، گفت: پر کردن اواقت فراغت دانش آموزان در ایام تابستان از اهمیت بسزایی برخوردار است که وزارت ورزش و جوانان نقش بسزایی در این مهم دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet