شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/04/17 13:12:35
سرویس اجتماعی
جانشین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر:

زلزله استان خوزستان خسارت جدی به همراه نداشته است/اعزام بالگرد هلال‌احمر

سجادی با اعلام این خبر که نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر مستقر در مناطق زلزله‌زده خوزستان تا لرستان در حال آماده باش کامل قرار دادند تاکیدکرد که در پی وقوع این زلزله هیچ خسارت جدی گزارش نشده است.
زلزله استان خوزستان خسارت جدی به همراه نداشته است/اعزام بالگرد هلال‌احمر سجادی با اعلام این خبر که نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر مستقر در مناطق زلزله‌زده خوزستان تا لرستان در حال آماده باش کامل قرار دادند تاکیدکرد که در پی وقوع این زلزله هیچ خسارت جدی گزارش نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102065208750.jpg زلزله,استان,خوزستان,خسارت,جدی,به,همراه,نداشته,است/اعزام,بالگرد,هلال‌احمر Icana

حامد سجادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات مراحل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مناطق زلزله‌زده خوزستان تا لرستان، گفت: بعد از وقوع زلزله به سرعت مرکز کنترل عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر فعال شد و در پی تماسی که با استاندار خوزستان گرفته شد، جمعیت هلال احمر استان هم در حال آماده باش کامل قرار گرفت.

جانشین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، ادامه داد: 4 تیم از سوی سازمان امداد و نجات جهت ارزیابی به شهرهای ایذه و مسجد سلیمان که در نزدیک منطقه حادثه‌دیده قرار داشتند، اعزام شدند، همچنین 3 تیم نیز به سایر مناطق نزدیک به این محدوده اعزام شدند.

وی تاکید کرد: در این عملیات هماهنگی‌های لازم برای اعزام بالگرد جمعیت هلال احمر از مرکز استان صورت گرفت تا به صورت هوایی میزان خسارات 50 روستا محدوده بروز حادثه را ارزیابی کند.

سجادی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر مستقر در استان‌های همجوار همچون بوشهر، چهارمحال بختیاری، لرستان و کهکیلویه و بویر احمد نیز در حال آماده باش کامل هستند.

وی اظهار کرد: تاکنون بروز خسارت جدی گزارش نشده است و خسارات ناشی از این زلزله در حد آوار جزئی در خانه‌ها و دیوارهای روستایی گزارش شده و هیچ مشکل جدی وجود نداشته است.

جانشین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، یادآورشد: ما همچنان در مرکز کنترل سازمان امداد و نجات هلال احمر از طریق ویدئو کنفرانس با استان‌های محل وقوع زلزله در ارتباط هستیم و آنها را در حالت آماده باش قرار داده‌ایم، ضمن اینکه به استان‌های همجوار که شهرها و روستاهای آنها به روستاهای آسیب‌دیده احتمالی نزدیک هستند، اعلام شده است که توسط دهیارها ارتباط بگیرند تا چنانچه موردی از وجود خسارت گزارش شد، بلافاصله به مرکز کنترل سازمان امداد و نجات اعلام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet