هدر اصلی
1398/04/17 15:11:59
سرویس اجتماعی
خادمی:

13 نفر در زلزله خوزستان مجروح شده‌اند

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس، با بیان اینکه بیشترین خسارت ناشی از زلزله امروز به مسجد سلیمان وارد شده است تاکیدکرد که در پی وقوع این زلزله تنها ۱۳ نفر مجروح شده‌اند.
13 نفر در زلزله خوزستان مجروح شده‌اند عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس، با بیان اینکه بیشترین خسارت ناشی از زلزله امروز به مسجد سلیمان وارد شده است تاکیدکرد که در پی وقوع این زلزله تنها 13 نفر مجروح شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102569211521.jpg 13,نفر,در,زلزله,خوزستان,مجروح,شده‌اند Icana

هدایت‌الله خادمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت مناطق زلزله‌‎زده استان خوزستان، گفت: مرکز زلزله در مسجد سلیمان بوده که 5/7 ریشتر قدرت داشته است و در شهرستان‌ها، روستاها و بخش‌های همجوار آن نیز احساس شده است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وقوع این زلزله باعث بروز خساراتی به بناهای مسجد سلیمان شده است و تعدادی از افراد نیز مجروح شده‌اند، اما تاکنون تلفات جانی در این منطقه گزارش نشده است.

وی خاطرنشان کرد: در پی وقوع این زلزله بخش‌هایی از شهرهای ایذه و باغملک هم محدود دچار خسارت شده‌اند که به صورت شکسته شدن درب و پنجره‌های ساختمان‌های اداری بوده است، ضمن اینکه بر اساس آمارهای ارائه شده تاکنون تعداد 13 نفر مجروح شده‌اند، اما هنوز خسارات به طور کامل برآورد نشده‌اند.

وضعیت روستاهای صعب‌العبور خوزستان در حال بررسی است

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در تعدادی از بخش‌ها نیز بعد از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که آسیبی به مراکز آنها وارد نشده است، ضمن اینکه در شرایط کنونی در حال پیگیری وضعیت روستاهای صعب‌العبور هستیم.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هم‌اکنون تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در حال کمک‌رسانی به مردم در مسجد سلیمان هستند که بیشترین خسارت ناشی از وقوع این زلزله به آنها وارد شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet