هدر موبایل
1398/04/18 09:54:33
سرویس اجتماعی
عارف در گفت‌وگو با خانه ملت:

انتقادات درباره عملکرد شهرداری در کمیته راهبردی امید بررسی می شود

رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس، بابیان‌اینکه هر طرحی که در حوزه شهری به تصویب می‌رسد موافق و مخالفانی دارد تاکیدکرد که اگر در مورد تصمیمات شهرداری گلایه‌ای وجود داشته باشد در کمیته راهبردی امید مورد بررسی قرار می‌گیرد.
انتقادات درباره عملکرد شهرداری در کمیته راهبردی امید بررسی می شود رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس، بابیان‌اینکه هر طرحی که در حوزه شهری به تصویب می‌رسد موافق و مخالفانی دارد تاکیدکرد که اگر در مورد تصمیمات شهرداری گلایه‌ای وجود داشته باشد در کمیته راهبردی امید مورد بررسی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104990945934.jpg انتقادات,درباره,عملکرد,شهرداری,در,کمیته,راهبردی,امید,بررسی,می,شود Icana

محمدرضا عارف در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در مورد انتقاد برخی اعضای شورای شهر تهران نسبت به نحوه اجرای طرح ترافیک جدید پایتخت، گفت: شورای شهر و شهرداری ارتباط خوبی با یکدیگر دارند و رابطه آنها همچون مجلس و وزارتخانه‌ها است، به این معنا که اگر نمایندگان مجلس عملکرد آنها را نقد می‌کنند در جهت اصلاح امور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طبیعی است هر طرحی که به تصویب می‌رسد موافق و مخالفانی دارد، اما طرح ترافیک جدید تهران تاکنون توسط هیچ کدام از اعضای شورای شهر مورد انتقاد قرار نگرفته است.

شورای شهر و شهرداری در مورد اجرای طرح ترافیک جدید توافق کامل دارند

وی تصریح کرد: آنچه مسلم است شورای شهر با توجه به مسئولیتی که برعهده دارد باید بر فعالیت‌های شهرداری نظارت کند و با نقد اقدامات آن، اصلاح امور را دنبال کند، در عین حال در شورای 51 نفره امید متشکل از نمایندگان تهران در مجلس، اعضای شورای شهر، استاندار و شهردار نیز اگر لازم باشد مشکلات فراتر از رابطه شورا و شهرداری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجس دهم، یادآورشد: البته کمیته راهبردی این شورا نیز که متشکل از 9 عضو اعم از 3 نفر از شورای شهر همچون رئیس شورای شهر تهران، 3 نفر از اعضای مجمع نمایندگان تهران در مجلس و استاندار بوده، مشکلات شهر تهران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر در مورد تصمیمات شهرداری گلایه‌ای وجود داشته باشد در این کمیته مطرح می‌شود، اما تاکنون مشکلی در رابطه با اجرای طرح ترافیک جدید در جلسات آن مطرح نشده است، بنابراین فرض بر این است که شورای شهر با شهرداری در رابطه با اجرای این طرح توافق کامل دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet