هدر موبایل
1398/04/18 12:53:25
سرویس سیاسی
نوبندگانی با اشاره به ادعاهای بی‌اساس آمریکا؛

غرب بداند رهبر انقلاب تولید و اشاعه سلاح اتمی را حرام می‌دانند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افرادی ادعاهای بی اساس علیه ایران مطرح می کنند که خودشان دارای سلاح های هسته ای بوده و از آنها علیه بشریت استفاده کرده اند.
غرب بداند رهبر انقلاب تولید و اشاعه سلاح اتمی را حرام می‌دانند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افرادی ادعاهای بی اساس علیه ایران مطرح می کنند که خودشان دارای سلاح های هسته ای بوده و از آنها علیه بشریت استفاده کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103315895248.jpg غرب,بداند,رهبر,انقلاب,تولید,و,اشاعه,سلاح,اتمی,را,حرام,می‌دانند Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اقدام رسانه های غربی مبنی بر اینکه گام دوم هسته ای ایران برای دستیابی به اهداف غیرصلح آمیز است، گفت: اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر طرح شائبه و شبهه در خصوص اینکه ایران درصدد غنی سازی برای دستیابی به بمب هسته ای است، کاملا پیش بینی میشد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش فشار رسانه ای علیه ایران در مواجه با برجام طی چند مدت گذشته مشهود بوده است، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که حتی لحن اروپایی ها نیز تغییر کرده و این موضوع را باید در چارچوب تقسیم وظایف بین آمریکا و اروپا دانست.

محمد جمالی نوبندگانی

وی ادامه داد: با عنوان مثال توقیف نفتکش در جبل الطارق، درخواست نماینده آمریکا مبنی بر برگزاری نشست فوری شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه برنامه‌های هسته‌ای ایران و غیره نیز در راستای فشارهای رسانه ای است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه غربی ها همواره از ابزار رسانه علیه ایران استفاده کرده اند تا از این طریق بتوانند به اهدافشان دست یابند، تصریح کرد: نباید فراموش کرد که ادعاهای بی اساس علیه ایران مبنی بر اینکه کشورمان درصدد دستیابی به بمب اتم است در حالی مطرح می شود که چندی پیش وقتی نخست وزیر ژاپن به ایران سفر کرد از فتوای رهبر انقلاب مبنی بر عدم تولید و اشاعه سلاح های هسته ای توسط جمهوری اسلامی ایران، تشکر کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد افرادی ادعاهای بی اساس علیه ایران مطرح می کنند که خودشان دارای سلاح های هسته ای بوده و از آنها علیه بشریت استفاده کرده اند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی به نخستین کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح و عدم اشاعه که فروردین ماه سال 90 در تهران برگزار شد، فتوای تحریم استفاده از سلاح‌های اتمی را تکرار کردند و فرمودند: «به اعتقاد ما افزون بر سلاح هسته‌ای، دیگر انواع سلاح‌های کشتار جمعی، نظیر سلاح شیمیایی و سلاح میکروبی نیز تهدیدی جدی علیه بشریت تلقی می‌شوند. ملت ایران که خود قربانی کاربرد سلاح شیمیایی است، بیش از دیگر ملت‌ها خطر تولید و انباشت این گونه سلاح‌ها را حس می‌کند و آماده است همه‌ امکانات خود را در مسیر مقابله با آن قرار دهد. «ما کاربرد این سلاح‌ها را حرام، و تلاش برای مصونیت بخشیدن ابنای بشر از این بلای بزرگ را وظیفه‌ همگان می‌دانیم.»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet