هدر موبایل
1398/04/21 11:16:14
سرویس اقتصادی
حناچی در گفت وگوی اختصاصی با خانه ملت تشریح کرد:

برنامه شهرداری تهران برای نوسازی بافت فرسوده چیست؟

شهردار تهران توضیحاتی پیرامون برنامه های شهرداری برای نوسازی بافت فرسوده ارائه کرد.
برنامه شهرداری تهران برای نوسازی بافت فرسوده چیست؟ شهردار تهران توضیحاتی پیرامون برنامه های شهرداری برای نوسازی بافت فرسوده ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809103004981924.jpg برنامه,شهرداری,تهران,برای,نوسازی,بافت,فرسوده,چیست؟ Icana

پیروز حناچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، با اشاره به برنامه های شهرداری تهران برای نوسازی بافت فرسوده، گفت: زمانی که از بافت فرسوده صحبت می شود یعنی اعتقاد داریم این بافت زنده است و باید پوست انداخته و نوسازی شود.

 شهردار تهران با بیان اینکه نوسازی بافت فرسوده موضوعی اقتصادی است، افزود: اصل موضوع این است مردم را چگونه تشویق کنیم که به نوسازی خانه های خود اقدام کنند و اگر تسهیلات ارائه شده به شهرداری جذاب باشد و هم چنین تسهیلات ارائه شده توسط ما همانند تخفیفاتی که در صدور پروانه جذاب باشد مردم خود برای نوسازی بافت فرسوده اقدام می کنند.

راه برای نوسازی بافت های فرسوده روشن است

وی ادامه داد: تجربه نشان داده است که تمامی اقداماتی که با دولت برای نوسازی بافت فرسوده انجام شده در مجموع تعداد واحدهای بازسازی شده 4 هزار واحد می شود، اما در بخش هایی که مردم به بازسازی منازل مسکونی خود تشویق شده اند تعداد این واحدها ۱۸۶ هزار واحد رسیده است.


سازمان نوسازی شهر تهران در حال حاضر فعال است

حناچی  با اشاره به اینکه راه برای نوسازی بافت های فرسوده روشن است، تاکید کرد: مردم باید برای نوسازی تشویق شوند و پیشنهاداتی که ارائه می‌شود نیز باید به اندازه کافی جذاب باشد.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران در حوزه ساخت و ساز در بلوک های بزرگ بین مردم و دولت قرار می گیرند، افزود: کمک ها و تسهیلاتی که برای نوسازی بافت های به مردم ارائه می‌شود به این سرمایه گذاران پرداخت و آنها با مردم وارد مذاکره شده و اقدام به نوسازی بافت فرسوده کنند.

شهردار تهران، تصریح کرد: سازمان نوسازی شهر تهران در حال حاضر فعال است و به کار خود ادامه می دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet