هدر موبایل
1398/04/19 11:22:25
سرویس فرهنگی

ورود اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان خراسان جنوبی/ بررسی مسائل آموزشی در دستور کار هیئت اعزامی

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به منظور بررسی مسائل و مشکلات آموزشی استان خراسان جنوبی وارد بیرجند شدند.
ورود اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان خراسان جنوبی/ بررسی مسائل آموزشی در دستور کار هیئت اعزامی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به منظور بررسی مسائل و مشکلات آموزشی استان خراسان جنوبی وارد بیرجند شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907101826362058.jpg ورود,اعضای,کمیسیون,آموزش,مجلس,به,استان,خراسان,جنوبی/,بررسی,مسائل,آموزشی,در,دستور,کار,هیئت,اعزامی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 19 تیر) تهران را به مقصد بیرجند ترک کردند.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بدو ورود به استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، استان خراسان جنوبی را یکی از استان های مستعد و خوب کشور از نظر دینداری و ولایتمداری برشمرد و عنوان کرد: خراسان جنوبی ظرفیت های بالقوه بسیاری دارد که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این سفر به بررسی وضعیت آموزشی استان خراسان جنوبی خواهیم پرداخت، عنوان کرد: حل مشکلات آموزش و پرورش و آموزش عالی استان در دستور کار نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد.

وی ادامه داد: همکاران ما در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در شهرهای مختلف استان خراسان جنوبی تقسیم می شوند و هر کدام به پروژه های مختلف استان سرکشی خواهند کرد و با برگزاری نشست های تخصصی سعی داریم برای مشکلات آموزشی استان راهکار بیاندیشیم و این مشکلات را در تهران نیز تا حل نهایی آنها پیگیری کنیم.

لازم به ذکر است اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بدو ورود به استان خراسان جنوبی مورد استقبال رسمی استاندار خراسان جنوبی قرار گرفتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet