هدر موبایل
1398/04/20 18:39:45
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

هیچ راهبردی برای مذاکره با آمریکا نداریم، چه در چارچوب برجام چه خارج از آن

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچ راهبردی برای مذاکره با آمریکا نداریم چه در چارچوب برجام و چه خارج از آن لذا برخی تحلیل ها در مورد اینکه اگرآمریکا تحریم ها رابردارد می شود با آن مذاکره کرد تنها در حد تئوری است.
هیچ راهبردی برای مذاکره با آمریکا نداریم، چه در چارچوب برجام چه خارج از آن نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچ راهبردی برای مذاکره با آمریکا نداریم چه در چارچوب برجام و چه خارج از آن لذا برخی تحلیل ها در مورد اینکه اگرآمریکا تحریم ها رابردارد می شود با آن مذاکره کرد تنها در حد تئوری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104849509249.jpg هیچ,راهبردی,برای,مذاکره,با,آمریکا,نداریم،,چه,در,چارچوب,برجام,چه,خارج,از,آن Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت تصریح کرد: در شرایط فعلی دعوت از آمریکا برای بازگشت به 4+1 ناشیانه است و این فرصت را در اختیار این کشور قرار می دهد که با استفاده از برخی بند های قطعنامه 2231 تحریم های جدیدی را به کشورمان تحمیل کند و یه نوعی دکمه انفجار برجام را لمس کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامیافزود: بر اساس قطعنامه 2231 اگر یکی از اعضای برجام عدم پایبندی ایران را تایید کند امکان بازگشت تحریم های شورای امنیت و ارسال پرونده به شورای حکام وجود دارد، در شرایط کنونی که اروپایی ها عزمی برای عمل به تعهداتشان ندارند و به دنبال آمریکا حرکت می کنند خروج آمریکا از برجام به نفع ما تمام شده است.

وی با اشاره به ادعا های آمریکایی ها برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران گفت: آمریکا با طرح این موضوع انحرافی، به دنبال مذاکره بدون موضوع یا به عبارتی مذاکره باز است که این برای ما خطرناک است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: برخی از کشور های همراه آمریکا به دنبال کشاندن پرونده هسته ای ایران به شورای حکام هستند که این موضوع یادآور خاطرات تلخ گذشته برای ما است چرا که مقدمه ای برای ارسال پرونده به شورای امنیت سازمان ملل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet