هدر موبایل
1398/04/19 19:49:40
سرویس استان ها
زاهدی پس از دیدار با مدیران آموزش عالی و آموزش و پرورش قائن:

لزوم بازسازی مدارس خراسان جنوبی/ رویکرد دانشگاه پیام نور مهارتی شود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر لزوم بازسازی مدارس استان خراسان جنوبی تاکید و تصریح کرد: جهت جلوگیری از خالی ماندن ظرفیت دانشگاه پیام نور، این دانشگاه باید رویکردی مهارتی داشته باشد.
لزوم بازسازی مدارس خراسان جنوبی/ رویکرد دانشگاه پیام نور مهارتی شود رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر لزوم بازسازی مدارس استان خراسان جنوبی تاکید و تصریح کرد: جهت جلوگیری از خالی ماندن ظرفیت دانشگاه پیام نور، این دانشگاه باید رویکردی مهارتی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100707809273.jpg لزوم,بازسازی,مدارس,خراسان,جنوبی/,رویکرد,دانشگاه,پیام,نور,مهارتی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عصر (چهارشنبه 19 تیر) نشست مشترک مسئولان و مدیران آموزش و پرورش و آموزش عالی شهرستان قائن با رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزار و در این نشست مشکلات و مسائل شهرستان قائن در حوزه آموزش عالی و آموزش و پرورش مطرح شد.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اولین نکته در شهرستان قائن همدلی و همراهی خوب بین مسئولان محلی اعم از امام جمعه و سایر مسئولان اجرایی گفت: این موضوع را باید به فال نیک گرفت و از این فرصت برای حل مسائل قائن استفاده کرد.

وی با بیان اینکه پتانسیل های فراوانی در شهرستان قائن در حوزه آموزش عالی، آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای وجود دارد، گفت: اما در عین حال باید قائن از نظر تجهیزات مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مشکلات دانشگاه های قائن کمبود نیروی انسانی است که وزارت علوم در این زمینه باید همکاری لازم را داشته باشد.

وی یادآور شد: درخصوص دانشگاه پیام نور نیز رویکرد وزارت علوم باید تغییر کند و دانشگاه پیام نور به دانشگاهی مهارتی تبدیل شود تا از خالی ماندن ظرفیت ها در این دانشگاه جلوگیری شود.

زاهدی با تاکید بر اینکه مقاوم سازی و بازسازی مدارس یکی از نکات مهم است که باید مدنظر سازمان تجهیز و توسعه مدارس کشور باشد، یادآور شد: اعتبارات مناسبی را برای مدارس فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش جهت خرید تجهیزات در بودجه های سنواتی اختصاص داده ایم که استان خراسان جنوبی باید از این ظرفیت استفاده کند و ما نیز در کمیسیون آموزش پیگیر مسائل این استان خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet