هدر موبایل
1398/04/19 19:29:34
سرویس استان ها
بابایی صالح:

نباید در مسیر کسانی که با فساد مبارزه می‌کنند سنگ اندازی کرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه از هر کسی که با رانت‌خواری مقابله کند حمایت می‌کنیم، گفت: نباید در مسیر کسانی که با فساد مبارزه می کنند سنگ اندازی کرد.
نباید در مسیر کسانی که با فساد مبارزه می‌کنند سنگ اندازی کرد عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه از هر کسی که با رانت‌خواری مقابله کند حمایت می‌کنیم، گفت: نباید در مسیر کسانی که با فساد مبارزه می کنند سنگ اندازی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905109477407790.jpg نباید,در,مسیر,کسانی,که,با,فساد,مبارزه,می‌کنند,سنگ,اندازی,کرد Icana

روح‌اله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به انتشار شایعاتی در مورد مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور، گفت: اظهاراتی که در مورد ایشان می‌شود خلاف واقع است؛ ایشان 12 سال سابقه مدیریتی، اقتصادی و مالی داشته و تسلط کامل را بر حوزه خود دارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: فعل و انفعالاتی در صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت‌های زیرمجموعه ایجاد شده و مدیرعامل جوان از صندوق و حقوق مردم دفاع کرده بنابراین برخی به دنبال حاشیه سازی علیه ایشان هستند؛ تشویق اذهان عمومی کاری نادرست و نشر اکاذیب جرم است.

ما از هر کسی که انقلابی و جهادی کار و با رانت‌خواری مقابله کند حمایت می‌کنیم

وی ادامه داد: نباید اجازه داد فضا علیه کسانی که به فکر رشد و پیشرفت کشور هستند آلوده شود؛ ما از هر کسی که انقلابی و جهادی کار و با رانت‌خواری مقابله کند حمایت می‌کنیم.

شفافیت در دستگاه ها امری بسیار ضروری است

نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شفافیت در دستگاه ها امری بسیار ضروری است، یادآور شد: دستگاه‌ها باید بتوانند در زمینه شفافیت رضایت مردم را جلب و با فساد مبارزه کنند.

بابایی صالح ادامه داد: رهبری به طور مداوم بر استفاده از جوانان در پست های مدیریتی تاکید می‌کنند و ما نیز باید از جوانان حمایت کنیم.

وی یادآور شد: برخی صندوق های بازنشستگی به حیات خلوت فساد تبدیل شده بودند و مدیرعامل جوان صندوق بازنشستگی به خوبی توانست با آنها مبارزه کند در این رابطه بهتر است کسانی که اهتمام جدی در مبارزه با فساد دارند را تشویق نه اینکه در مسیرشان سنگ اندازی کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet