هدر موبایل
1398/04/20 15:06:32
سرویس فرهنگی
زاهدی از رسیدگی به مشکلات آموزش و پرورش خراسان جنوبی در کمیسیون آموزش خبر داد؛

١٢٠ هزار کلاس درس در کشور نیاز به بازسازى و مقاوم سازى دارد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور ۱۲۰ هزار کلاس درس تخریبی و تجهیزی وجود دارد که اعتبار بالای ١٠ هزار میلیارد تومانى براى بازسازى نیاز دارد.
١٢٠ هزار کلاس درس در کشور نیاز به بازسازى و مقاوم سازى دارد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور ۱۲۰ هزار کلاس درس تخریبی و تجهیزی وجود دارد که اعتبار بالای ١٠ هزار میلیارد تومانى براى بازسازى نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106363109598.jpg ١٢٠,هزار,کلاس,درس,در,کشور,نیاز,به,بازسازى,و,مقاوم,سازى,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزارى خانه ملت، اعضاى کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه معاونان وزارت آموزش و پرورش با رؤساى آموزش و پروش استان خراسان جنوبى نشست جمع بندی برگزار کردند و به بررسى مسائل استان پرداختند.

محمدمهدی زاهدی،  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جمع بندى سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بخش آموزش و پرورش، اظهار کرد: در کشور ۱۲۰ هزار کلاس درس تخریبی و تجهیزی وجود دارد که اعتبار بالایی نیاز دارد.
 وی افزود: در کشور مشکلات مالی زیادی وجود دارد و با کاهش منابع مواجه ایم اما علی رغم تمام مشکلات تمام دستگاه ها مصمم به رسیدگی مسائل آموزش و پرورش هستند.
 رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نگاه و توجه به آموزش و پرورش علی رغم تمام مشکلات و تنگناهای مالی در دستور کار دولت قرار گرفته و مقام معظم رهبری نیز در این خصوص تاکید دارند آموزش و پرورش را درست کنید تا همه جا درست شود.
 زاهدی با بیان اینکه پایه و اساس کشور در تمام زمینه ها به آموزش و پرورش بر میگردد، تصریح کرد: امیدواریم به جایی برسیم که تمام دغدغه ها در حوزه آموزش و پرورش برطرف شود.
 وی با بیان اینکه اعتبارات سرمایشی و گرمایشی آموزش و پروش مازاد بر بودجه است، گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تمام نگاه‌ها به رفع مشکلات آموزش و پرورش است.
 رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طی دو هفته آینده جلسه ای در کمیسیون با حضور تمام اعضا برگزار خواهد شد و به مسائل و مشکلات مطرح شده در استان رسیدگی میشود. امیدواریم طی ۳ سال آینده وضعیت آموزش و پرورش خراسان جنوبی به سطح نرمال در کشور برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet