ایام محرم 1398
1388/07/19 10:48:00
سرویس صحن
دهقان موافق کلیات لایحه:

زیرساخت‌های هدفمند کردن یارانه‌ها فراهم است

**نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها خاطرنشان کرد: زیرساخت‌ها برای تصویب هدفمند کردن یارانه‌ها فراهم است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمد دهقان" اظهار داشت: هیچ یک از نمایندگان در مورد اصل هدفمند کردن یارانه بحثی ندارد و ما در حال حاضر در خصوص کلیات داریم تصمیم گیری می‌کنیم.

دهقان گفت: در برنامه چهارم در بند 3 آمده بود که هدفمند کردن یارانه‌ها را به صورت جهش آغاز کنند بنظر ما در آن زمان اراده لازم برای جراحی اقتصاد کشور وجود نداشت و زیرساخت‌ها هم فراهم نبود.

نماینده طرقبه و چناران افزود: طی 5 سال اخیر شناسایی گروه‌های هدف تا اندازه‌ای صورت گرفته است و در بحث زیرساخت‌ها هم سیاست‌های اجرای اصل 44 و قانون آن تصویب شد در بحث حمل و نقل هم تبصره 13 تصویب شد و توجه به مترو و حمل و نقل عمومی در مجلس هفتم به تصویب رسید. بنابر این آنچه در مجلس ششم قرار بود بدون توجه به زسرساخت‌ها اجرایی شود اما امروز همه زیرساخت‌های لازم برای اجرا فراهم است.

عضو هیات رئیس مجلس اظهار داشت: الان که دولت اراده برای اجرا دارد و مجلس هم آمادگی دارد و زیرساخت‌ها هم فراهم است لذا بنظر می‌رسد فرصت مناسبی برای بررسی این لایحه باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet