هدر موبایل
1398/04/21 20:30:14
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی تشریح کرد:

آخر و عاقبت مناطق سیل زده شیراز چه شد

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه «بسیاری از منازل تخریب شده محله سعدی شیراز مرمت شده است» از وضعیت مثبت سیل‌زدگان شیرازی خبر داد.
آخر و عاقبت مناطق سیل زده شیراز چه شد نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه «بسیاری از منازل تخریب شده محله سعدی شیراز مرمت شده است» از وضعیت مثبت سیل‌زدگان شیرازی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109675676657.jpg آخر,و,عاقبت,مناطق,سیل,زده,شیراز,چه,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود رضایی  در مورد آخرین وضعیت سیل‌زدگان شیراز اظهار داشت: از همان روز اول همه مسئولان و ارگان‌ها در صحنه حضور پیدا کرده و وظایف خود را به نحو نسبتاً مطلوبی انجام دادند. در شهر شیراز به غیر از محله سعدی، تخریب چندانی وجود نداشت. در محله سعدی خانه‌های بسیاری تخریب شد و به شکل وسیعی گل و لای گرفت. طی دو ماه گذشته بسیاری از خانه‌ها مرمت شده و از گل‌ و لای پاک شد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: بخشی از خسارات خانه‌ها و وسائل تخریبی پرداخت شده بخشی دیگری از آن در حال پرداخت است.

وی در پایان در خصوص وضعیت بهداشتی و کشاورزی شیراز اظهار کرد: وضعیت بهداشتی مناسب است. در مورد کشاورزی باید بگویم که در مناطق سیل‌زده به آن صورت زمین کشاورزی یا زراعی وجود نداشته که مورد تخریب قرار بگیرد. در بعضی از معابر آب‌گرفتی شدید وجود داشت که با اقدامات سریع‌ السیر ارگان‌های مربوطه و البته گذر زمان برطرف شد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet