هدر موبایل
1398/04/22 15:11:07
سرویس فرهنگی
میرزاده خبر داد:

ورود مجلس برای هماهنگی میان وزارتخانه‌های علوم و بهداشت در پذیرش دانشگاه‌ها

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای علوم و بهداشت در این کمیسون با هدف هماهنگی برای پذیرش دانشگاه‌ها خبر داد.
ورود مجلس برای هماهنگی میان وزارتخانه‌های علوم و بهداشت در پذیرش دانشگاه‌ها سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای علوم و بهداشت در این کمیسون با هدف هماهنگی برای پذیرش دانشگاه‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105584552947.jpg ورود,مجلس,برای,هماهنگی,میان,وزارتخانه‌های,علوم,و,بهداشت,در,پذیرش,دانشگاه‌ها Icana

سید حمایت میرزاده  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور وزرای علوم و تحقیقات، بهداشت و درمان و رییس دانشگاه آزاد در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزارتخانه‌های علوم و بهداشت باید در مورد موضوع تفکیک سنجش از پذیرش و گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد طرح کنکور اعلام نظر و ایده‌های خود را مطرح کنند.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: سال گذشته مشکلاتی برای برخی از پذیرفته‌شدگان رشته پزشکی دانشگاه آزاد به وجود آمد و اشتباه این دانشگاه در پذیرش، مشکلات بسیاری را به وجود آورد و خانواده‌های زیادی ناراضی و معترض بودند در حالی که هیچ‌کدام از این نهادها به سادگی مسئولیت این اتفاق را نمی‌پذیرفتند.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از رخداد چنین معضلاتی، جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا در گام اول هماهنگی میان دستگاه‌ها در موضوع سنجش و پذیرش بررسی شود و در گام دوم موضوع تفکیک این دو مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

بررسی وضعیت نهایی اردوگاه شهید باهنر

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین با اشاره به اینکه بررسی وضعیت نهایی اردوگاه شهید باهنر در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد، توضیح داد: پیش از این بحث فروش اردوگاه شهید باهنر به دلیل بدهی‌های آموزش و پرورش مطرح شده بود و اگرچه وزارتخانه اصرار دارد که این اردوگاه به فروش نرفته اما نمایندگان درخواست داشتند گزارشی از آخرین وضعیت آن به سمع و نظر آنها برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet