هدر موبایل
1398/04/23 12:33:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی خبر داد:

وصول بیش از 12000 میلیارد تومان مالیات از محل بررسی تراکنش‌های بانکی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از وصول بیش از ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان مالیات از محل بررسی تراکنش‌های بانکی در کشور خبر داد.
وصول بیش از 12000 میلیارد تومان مالیات از محل بررسی تراکنش‌های بانکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از وصول بیش از 12000 میلیارد تومان مالیات از محل بررسی تراکنش‌های بانکی در کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100446102044.jpg وصول,بیش,از,12000,میلیارد,تومان,مالیات,از,محل,بررسی,تراکنش‌های,بانکی Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،  محمدرضا پور ابراهیمی داورانی گفت:در بازدید از اداره کل امور مالیاتی استان کرمان به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان، گفت: وصول درآمدهای مالیاتی موجب عدم وابستگی به درآمدهای نفتی می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: افزایش درآمدهای مالیاتی باید متکی بر شناسایی ظرفیت‌های پنهان مالیاتی بوده و طوری عمل شود تا از فشار به مودیان خوش حساب مالیاتی جلوگیری شود.

وی خواستار حمایت از واحدهای تولیدی به منظور ایجاد اشتغال، تقویت آنان و تشویق کارآفرینان به سرمایه‌گذاری با استفاده از معافیت‌های مالیاتی پیش‌بینی شده در قانون شد و افزود: بخش بزرگی از درآمدهای مالیاتی را می توان از محل مبارزه با فرارهای مالیاتی و واقعی سازی مالیات گروه‌های درآمدی بالا تأمین کرد.

پورابراهیمی شفافیت فعالیت‌های اقتصادی در برنامه‌های نظام مالیاتی را زمینه ساز اعتماد مردم دانست و خاطرنشان کرد: در راستای اجرای شفافیت اقتصادی می توان گفت که طرح جامع مالیاتی یکی از طرح های مهم و ملی کشور است و بی شک به عنوان موتور محرک نظام نوین مالیاتی محسوب می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از ماموران مالیاتی به عنوان سربازان خط مقدم تامین مالی و بودجه کشور یاد کرد و گفت: مجلس از برنامه های نظام مالیاتی کشور که در راستای اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اشتغال باشد، حمایت می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet