هدر موبایل
1398/04/24 16:18:27
سرویس استان ها
تابش خبر داد:

برگزاری نشستی با شوراهای اسلامی و دهیاری‌های شهرستان اردکان و بررسی مشکلات آنها

نماینده مردم اردکان در مجلس از برگزاری نشستی با جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر و روستا حوزه انتخابیه خود در مجلس و بررسی مشکلات و موانع سد راه آنها خبر داد.
برگزاری نشستی با شوراهای اسلامی و دهیاری‌های شهرستان اردکان و بررسی مشکلات آنها نماینده مردم اردکان در مجلس از برگزاری نشستی با جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر و روستا حوزه انتخابیه خود در مجلس و بررسی مشکلات و موانع سد راه آنها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107230008325.jpg برگزاری,نشستی,با,شوراهای,اسلامی,و,دهیاری‌های,شهرستان,اردکان,و,بررسی,مشکلات,آنها Icana

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، از برگزاری نشست با جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر و روستا حوزه انتخابیه خود خبر داد و گفت: برای تجلیل و آشنایی با قانونگذاری و بررسی مسائل و مشکلات و موانع سد راه دیروز تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر و روستا را برای حضور در صحن علنی و مجلس دعوت کردم.

نماینده مردم اردکان  در مجلس شورای اسلامی افزود: نشست مشترکی را با حضور اعضای شوراها با معاون اجرایی وزیر کشور، کولیوند رئیس کمیسیون شوراها و پروانه مافی رئیس کمیسیون مشترک درآمد پایدار شهری برگزار کردیم.

شوراها باید بتوانند نقش محوری و مدیرتی خود را مردم سالارانه و شایسته تر ایفا کنند

وی ادامه داد: در این نشست به طرح مشکلات و موانع سد راه شوراها پرداختم و توضیحاتی را ارائه کردم که به راهکارهایی رسیدیم که طبق رویه ها با مقررات بتوان این مشکلات را حل کرد البته خلاء های قانونی نیز باید رفع که تلاش خواهیم کرد در قوانین بودجه و دائمی مشکلات حل شوند تا شوراها بتوانند نقش محوری و مدیریتی خود را مردم سالارانه و شایسته تر و بر اساس آنچیزی که مد نظر جمهوری اسلامی است ایفا و حلقه وصل بین مردم و حاکمیت باشند.

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس دهم، افزود: نشستی را نیز با جمالی نژاد، وزیر عمرانی وزیر کشور با حضور فرمانداران و شهرداران سه شهر حوزه انتخابیه یعنی اردکان، احمدآباد و عقدا نیز برگزار کردیم که مسائل و مشکلات شهری، امکانات، تجهیزات و بودجه مورد نیاز و تنگناهایی که برای تملک اراضی و جابجایی‌ها در این حوزه وجود داشت توسط آنها مطرح شد و معاون وزیر دستور و قول رفع برخی از این مشکلات را دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet