هدر موبایل
1398/04/29 21:00:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

اراده پولادین مردم ایران در مقابل تروریسم اقتصادی می ایستد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم ها گفت: وقتی یک نیروی استبدادی و دیکتاتوری با هویت یک ملت مخالف است نباید پرچم سفید تسلیم را بلند کرد بلکه باید مقاومت کنیم.
اراده پولادین مردم ایران در مقابل تروریسم اقتصادی می ایستد عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم ها گفت: وقتی یک نیروی استبدادی و دیکتاتوری با هویت یک ملت مخالف است نباید پرچم سفید تسلیم را بلند کرد بلکه باید مقاومت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104192854950.jpg اراده,پولادین,مردم,ایران,در,مقابل,تروریسم,اقتصادی,می,ایستد Icana

علیرضا سلیمی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به سخنرانی محمدجواد ظریف وزیرخارجه کشورمان در نشست شورای اقتصادی-اجتماعی سازمان ملل متحد درباره تروریسم اقتصادی،گفت: تحریم ها برای مردم کشور محدودیت ایجاد کرده و زندگی مردم را با مشکلات مواجه می کند ولی واقعیت این است که این تحریم‌ها ظالمانه است.

مقاومت  می تواند سطح شکنی کرده و مسیر را باز کند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: این جور نیست که تصور بشود ما کشوری را تحریک کردیم که آنها ما را تحریم کنند؛ آنها با هویت ما مخالف هستند؛ وقتی یک نیروی استبدادی و دیکتاتوری با هویت یک ملت مخالف است باید چه کرد؟ باید پرچم سفید تسلیم را بلند کنیم؟نه باید مقاومت کنیم.

بیشتر بخوانید:

سلیمی با بیان این که واقعیت این است مقاومت نشان داده است که می تواند سطح شکنی کنند و مسیر را باز کند،ادامه داد:در سال های اخیر نشان داده که با مقاومت فضا بهتر شده است و ما نفت بیشتری فروخته ایم و مردم بسیاری از کشورها درباره مقاومت مردم ایران به ما پیغام می دهند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات نشان داد که نمی تواند مشکلات مالی را حل کند،مطرح کرد:مذاکرات اخیر مشکلات اقتصادی مارا حل نکرد به دلیل اینکه طرف مقابل ما عهدشکن است و به هیچ پیمانی پایبند نیست.

جمهوری اسلامی ظرفیت‌های ویژه‌ای در مقابل تحریم های ظالمانه دارد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: وقتی طرف مقابل ما به هیچ پیمانی پایبند نیست،بنابراین ایجاد فضا برای مذاکره به این علت است که ما امتیازات بیشتری بدهیم . یعنی ما امتیازاتی بدهیم آنها زیر بار تعهدات نروند و باز ما امتیازاتی بدهیم ؛ اینطور به جایی نخواهیم رسید.

رئیس فراکسیون تمدن نوین اسلامی مجلس با بیان اینکه ما قطعا مقاومت خواهیم کرد و از مقاومت هم نتیجه گرفته ایم؛ تصریح کرد: امروز دست ما بسته نیست؛ اگر آنها تخطی کنند در مقابل، دست ما بسته نیست و خود آنها هم می‌دانند که جمهوری اسلامی ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد ؛ یکی از آنها گروه های مقاومت است ، بخشی هم توان نظامی و تجهیزات نظامی است و بخش مهم آن اراده پولادین مردم است اینها همه بخش‌هایی از ظرفیت‌های مااست ،ما قطعاً نسبت به تهدیدات پاسخ جدی خواهیم داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet