هدر موبایل
1398/04/24 16:07:33
سرویس فرهنگی
ساری عنوان کرد:

راه‌اندازی شبکه‌های خارجی فارسی‌زبان، جنگ نرم تمام عیار دشمن علیه ملت ایران

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است دشمنان با راه‌اندازی شبکه‌های متعدد فارسی‌زبان، جنگ نرم تمام عیار و تهاجم فرهنگی را علیه ملت ایران آغاز کرده‌اند.
راه‌اندازی شبکه‌های خارجی فارسی‌زبان، جنگ نرم تمام عیار دشمن علیه ملت ایران عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است دشمنان با راه‌اندازی شبکه‌های متعدد فارسی‌زبان، جنگ نرم تمام عیار و تهاجم فرهنگی را علیه ملت ایران آغاز کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808106872754992.jpg راه‌اندازی,شبکه‌های,خارجی,فارسی‌زبان،,جنگ,نرم,تمام,عیار,دشمن,علیه,ملت,ایران Icana

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به این سوال که فیلم و سریال‌هایی که ساخته می‌شود چقدر به شرایط حال حاضر خانواده‌های ایرانی نزدیک است، گفت: در برخی سریال‌ها افراط و تفریط وجود دارد؛ برای مثال برخی سریال‌ها خانواده‌های اشرافی و برخی دیگر فقیر در حد زیر خط فقر را نشان می‌دهند که مناسب نیست و باید واقعیت‌ها نشان داده شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهموری اسلامی از طریق ماهواره‌ها و با صرف هزینه‌های هنگفت در صدد فروپاشی نظام خانواده ایرانی هستند و به صراحت می‌توان اذعان داشت از سال‌های پیش با راه‌اندازی شبکه‌های متعدد فارسی‌زبان، جنگ نرم تمام عیار و تهاجم فرهنگی را علیه ملت ایران آغاز کرده‌اند.

شبکه‌های برون‌مرزی در شناخت جامعه ایرانی برای جهانیان موثر است

وی به شبکه آی فیلم به عنوان یک شبکه برون مرزی اشاره کرد و توضیح داد: نمایش سریال‌هایی که غالبا حامل فرهنگ جامعه ما هستند، در شناخت جامعه ایرانی برای جهانیان موثر است و با توجه به اینکه آی فیلم یک شبکه برون مرزی است، تولید و نمایش سریال‌هایی که غالبا حامل فرهنگ جامعه ما هستند، به خوبی می‌تواند از طریق هنرنمایی صحیح و در راستای تبلیغ ارزش های دینی، فرهنگی و همچون اشاعه و ترویج اسلامی و فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی برای جهانیان مثمرالثمر باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره سطح اثرگذاری تولیدات شبکه آی فیلم گفت: این شبکه به دلیل برون‌مرزی بودن مخاطبان خاص خود را دارد؛ همچنانکه در کشورهای عربی همچون لبنان نیز بیننده دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet