هدر موبایل
1398/04/24 16:44:14
سرویس صحن
ابطحی در تذکری؛

دولت آیین‌نامه اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی را تصویب کند

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: دولت باید هر چه سریعتر آیین‌نامه اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی را تصویب کند.
دولت آیین‌نامه اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی را تصویب کند نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: دولت باید هر چه سریعتر آیین‌نامه اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی را تصویب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102521439300.jpg دولت,آیین‌نامه,اجرای,قانون,تعیین,تکلیف,معلمان,حق‌التدریسی,را,تصویب,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 24 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با اشاره به عدم تعیین تکلیف طرح تحقیق و تفحص از مجلس گفت: متأسفانه این طرح تاکنون به سرانجام نرسیده؛ حال چرا هیأت رئیسه این مسئله را پیگیری نمی‌کند؟ زیرا نمایندگان حق دارند که از موارد مختلف تحقیق و تفحص کنند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از معطل ماندن قانون تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها گفت: این قانون توسط مجلس مورد تصویب قرار گرفت اما در 8 ماه گذشته آیین‌نامه آن از سوی دولت تدوین و تصویب نشده است.

وی با اشاره به رویکرد دستگاه دیپلماسی نسبت به وضعیت شیخ زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه گفت: متأسفانه به دلیل ضعف در سیاست خارجی کشور، شیخ زکزاکی در آستانه شهادت قرار دارد، ای کاش ایشان یک کت و شلواری و چشم رنگی بود، آن زمان قطعاً دیپلماسی خارجی ما موضع می گرفت.

ابطحی در اخطاری با استناد به اصل (75) قانون اساسی گفت: روز گذشته آقای نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهاراتی را درباره من مطرح کردند که این اظهارات عدول از مسیر منطق بود زیرا پیشنهادات من هیچ‌گونه تناقضاتی نداشت، بر اساس قانون مربوطه مقامات قضایی موظفند حداکثر 3 ماه از اجرای قانون، رسیدگی به افرادی که دارایی آنها بالاتر از هزار میلیارد ریال است را شروع کند اما سخنگوی کمیسیون قضایی من را متهم کرد که ابطحی یا واژه میلیارد را نمی‌داند یا اینکه خود صد میلیارد تومان در حساب دارد، حال ایشان باید ادعاهای خود را ثابت کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet