هدر موبایل
1398/04/24 18:07:10
سرویس صحن
ساداتی نژاد در اخطاری؛

لزوم تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع نساجی

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس خطاب به وزیر صنعت در اخطاری گفت: تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع نساجی و نوردی فولاد و مس ضروری است، بانک‌ها نیز باید در این زمینه کمک کنند.
لزوم تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع نساجی نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس خطاب به وزیر صنعت در اخطاری گفت: تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع نساجی و نوردی فولاد و مس ضروری است، بانک‌ها نیز باید در این زمینه کمک کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101017329576.jpg لزوم,تأمین,مواد,اولیه,تولیدکنندگان,صنایع,نساجی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 24 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری گفت: چرا در سال رونق تولید به مشکلات تولیدکنندگان توجهی نمی‌شود، متأسفانه در صنایع نساجی و فرش‌بافی تولیدکنندگان در خرید مواد اولیه با مشکل مواجه شده‌اند زیرا قیمت مواد اولیه حدود 3 تا 4 برابر افزایش پیدا کرده است بنابراین بانک‌ها باید به کمک تولیدکنندگان بیایند.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صنایع نوردی فولاد و مس نیز که مواد اولیه‌شان شمش فولاد و مس است به اندازه کافی در بورس عرضه نمی‌شود.

وی افزود: این موضوع سبب شده تا صنایع پایین دستی مشکل پیدا کنند، این روند در نهایت موجب تعطیلی صنایع نیز خواهد شد بنابراین از صادرات باید جلوگیری و مواد اولیه تولیدکنندگان داخلی تأمین شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت و به خصوص معاونت معدن وزیر باید تکلیف این وضعیت را مشخص کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet