هدر موبایل
1398/04/25 11:46:33
سرویس اجتماعی
ابوترابی:

موضع سازمان بازرسی در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها مورد تایید مجلس است

عضو کمیسیون شوراها مجلس با یادآوری رد طرح استفساریه شورایاری‌ها در این کمیسیون موضع سازمان بازرسی در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها را مورد تایید مجلس دانست.
موضع سازمان بازرسی در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها مورد تایید مجلس است عضو کمیسیون شوراها مجلس با یادآوری رد طرح استفساریه شورایاری‌ها در این کمیسیون موضع سازمان بازرسی در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها را مورد تایید مجلس دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/97890.jpg موضع,سازمان,بازرسی,در,مورد,غیرقانونی,بودن,انتخابات,شورایاری‌ها,مورد,تایید,مجلس,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اظهارات سازمان بازرسی مبنی بر غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری ها با بیان اینکه این موضوع از لحاظ حقوقی مبنای حقوقی مستحکمی ندارد، گفت: برداشت‌های حقوقی متفاوتی از این موضوع می‌شود.

ابوالفضل ابوترابی

رد استفساریه،  موضع حقوقی بازرسی کل کشور در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها را تایید و تقویت می‌کند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی، افزود: در کمیسیون شوراها استفساریهای در مورد رسمیت دادن به شوراهای محلی و شورایاری‌ها مطرح که پس از بررسی رد شد بنابراین رد این استفساریه نظر حقوقی بازرسی کل کشور در مورد غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری ها را تایید و تقویت می‌کند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس دهم، ادامه داد: بر اساس رد طرح مورد نظر در کمیسیون شوراها، نظر مجلس با نظر سازمان بازرسی همسو و موضع سازمان بازرس منطقی و مورد تایید است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet