هدر موبایل
1398/04/25 12:49:28
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

شرایط استان اصفهان در تامین آب شرب بحرانی است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی درخصوص وضعیت نامناسب تامین آب شرب در استان اصفهان، خرید تضمینی گندم و حقابه کشاورزان تذکر داد.
شرایط استان اصفهان در تامین آب شرب بحرانی است نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی درخصوص وضعیت نامناسب تامین آب شرب در استان اصفهان، خرید تضمینی گندم و حقابه کشاورزان تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809106841733860.jpg شرایط,استان,اصفهان,در,تامین,آب,شرب,بحرانی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت،  سیدناصر موسوی لارگانی  در نشست علنی امروز(سه شنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرتضی صفاری نطنزی از طرف مجمع نمایندگان استان اصفهان به خانواده و مردم حوزه انتخابیه آن مرحوم، خطاب به وزیر نیرو گفت: مردم استان اصفهان به ویژه مردم فلاورجان در زمینه تامین آب آشامیدنی  با مشکلات متعددی مواجهند کما اینکه در یزدآباد گاه روزانه یک ساعت نیز آب ندارند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به حجتی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: هم اکنون باید در وضعیت خرید تضمینی گندم از کشاورزان تجدیدنظر دررابطه با قیمت ها صورت بگیرد.

وی در تذکری خطاب به اردکانیان وزیر نیرو یادآور شد: حقابه کشاورزان غرب استان اصفهان تضییع شده است چرا که 55 درصد حقابه حق مسلم آنهاست که در شرایط کنونی کمتر از این میزان دریافت می کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکر به اسلامی وزیر راه و شهرسازی نسبت به عدم تکمیل پروژه راه آهن این منطقه که قرار بود تا آخر تیرماه به بهره برداری برسد، تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet