هدر موبایل
1398/04/25 13:01:08
سرویس صحن
لاهوتی در تذکر شفاهی:

وزیر بهداشت درخصوص وضعیت بهداشت و درمان کشور پاسخگو باشد

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه بیماران بسیاری به دلیل نبود توانایی مالی نمی توانند خود را درمان کنند، از وزیر بهداشت خواست تا در مورد وضعیت بهداشت و درمان کشور پاسخگو باشد.
وزیر بهداشت درخصوص وضعیت بهداشت و درمان کشور پاسخگو باشد نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه بیماران بسیاری به دلیل نبود توانایی مالی نمی توانند خود را درمان کنند، از وزیر بهداشت خواست تا در مورد وضعیت بهداشت و درمان کشور پاسخگو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108614677667.jpg وزیر,بهداشت,درخصوص,وضعیت,بهداشت,و,درمان,کشور,پاسخگو,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت،  مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز(سه شنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: از روزی که شما بر سر کار آمده اید، وضعیت بهداشت و درمان کشور برهم ریخته و مردم به دلیل نداشتن امکان درمان ناشی از مشکلات مالی در بیمارستان ها تلف می شوند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس خطاب به وزیر بهداشت ادامه داد: دکتر نمکی؛ اینکه سر جای خود بنشینید و ژست بگیرید که با کمترین هزینه این وزارتخانه را اداره می کنید، هنر نیست، آن هم در شرایطی که مرگ خاموش افراد ناشی از کوتاهی این وزارتخانه افزایش یافته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: من به شما تذکر جدی می دهم و تا آخر هم ایستاده ام و لازم می دانم که شما هم به مجلس و هم رسانه ها در رابطه با نحوه عملکرد خود در حوزه بهداشت و درمان پاسخگو باشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet