هدر موبایل
1398/04/25 13:06:45
سرویس صحن
میرزایی نیکو در تذکر شفاهی:

وضعیت سازمان تامین اجتماعی روز به روز وخیم تر می شود

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت تامین اجتماعی تاکید کرد که هر چه می گذرد وضعیت این سازمان وخیم تر می شود.
وضعیت سازمان تامین اجتماعی روز به روز وخیم تر می شود نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت تامین اجتماعی تاکید کرد که هر چه می گذرد وضعیت این سازمان وخیم تر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807100029387805.jpg وضعیت,سازمان,تامین,اجتماعی,روز,به,روز,وخیم,تر,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم میرزایی نیکو در نشست علنی امروز (سه شنبه، 25  تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نبود رسیدگی به تامین اجتماعی باعث شده هرچه می گذرد وضعیت این سازمان وخیم تر شود که این امر توجه جدی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را می طلبد.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: بخش کشاورزی شهرستان های دماوند و فیروزکوه به نظارت بیشتر و کامل تری نیاز دارد و این در حالی است که متاسفانه در خرید محصولات استراتژیک برای تنظیم بازار اتفاقاتی می افتد که می طلبد وزیر جهاد کشاورزی با درایت بیشتری به این موضوع ورود پیدا کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در تذکر به وزیر نیرو یادآور شد: وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تامین زیرساخت های شهرک صنعتی دستور ویژه داده است اما وزارت نیرو در تامین آب و نیازمندی هایش مشکلاتی را ایجاد کرده بنابراین باید این وزارتخانه توجه کاملی به این بخش داشته باشد چرا که بهترین شهرک ها در کنار پایتخت است./

پایان پیام  

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet