هدر موبایل
1398/04/25 13:15:34
سرویس صحن
ذوالقدر در تذکر شفاهی:

تاثیر کاهش نرخ ارز در سفره مردم قابل مشاهده نیست/لزوم رسیدگی فوری به وضعیت جاده هایرودبار قصران

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نبود تاثیر کاهش نرخ ارز در زندگی مردم و وضعیت بازار انتقاد کرد.
تاثیر کاهش نرخ ارز در سفره مردم قابل مشاهده نیست/لزوم رسیدگی فوری به وضعیت جاده هایرودبار قصران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نبود تاثیر کاهش نرخ ارز در زندگی مردم و وضعیت بازار انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104262747429.jpg تاثیر,کاهش,نرخ,ارز,در,سفره,مردم,قابل,مشاهده,نیست/لزوم,رسیدگی,فوری,به,وضعیت,جاده,هایرودبار,قصران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت،  سیده فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز(سه شنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس بانک مرکزی ضمن تشکر از وی برای اتخاذ سیاست های خوب در جهت کاهش نرخ ارز و کنترل آن گفت: شما اقدام در خوری در این خصوص داشتید، اما اثر آن نیز باید دیده شود و این درحالی است که تاثیر آن در زندگی مردم، نرخ خودرو، بلیط هواپیما و مواد غذایی قابل مشاهده نیست و نرخ این موارد افزایش چشمگیری داشته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه از رئیس بانک مرکزی خواست تا اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه ملی احداث بزرگراه پردیس- تهران را تخصیص دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به وزیر نیرو تصریح کرد: هم اکنون لازم است اعتبارات لازم جهت جمع آوری فاضلاب شهرستان شمیرانات تامین شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان در تذکر به وزیر راه و شهرسازی خواستار رسیدگی فوری به وضعیت جاده های اصلی رودبار قصران در قالب تعریض و ایمن سازی شد، چرا که به تازگی چند تصادف شدید در این محدوده رخ داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet