هدر موبایل
1398/04/25 14:12:54
سرویس صحن
وکیلی قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را بدین شرح قرائت کرد:

- تذکر علیم یارمحمدی نماینده زاهدان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: علت عدم اجرای اهداف و برنامه‌های پیشنهادی جناب عالی در زمان اخذ رأی اعتماد.

- تذکر منصور مرادی نماینده مریوان، سروآباد به رییس‌جمهور: دلیل بی‌توجهی به عدم رفع بحران دریاچه زریوار مریوان و دلایل توجیهی بی‌پایه و اساس محیط زیست به تذکرات ریاست جمهوری چیست؟

- تذکر  علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و میاندرود به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: علت عدم اجرای ماده هفت قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و عدم تصویب یارانه مرکز توانبخشی بعد از گذشت چند ماه از سال.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه، برخوار به وزیر کشور: لزوم رسیدگی فوری در مورد حضور غیرقانونی اتباع خارجی در شهر دولت‌آباد و دیگر نقاط دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه چیست؟

- تذکرسیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر به رئیس جمهور: علت پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته علیرغم قول‌های مکرر چیست؟ همچنین تذکر به وزیر نیرو: علت برخورد سلیقه‌ای و تبعیض آمیز در جذب و به کارگیری کارکنان صنعت آب و برق چیست.

- تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر جهاد کشاورزی: علت عدم تأسیس شهرک‌های کشاورزی در گیلان.

- تذکربهمن طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم پیگیری در خصوص آسفالت کردن راه‌های ارتباطی شهرستان تاکستان.

- تذکر نصرالله پژمانفر نماینده مشهد، کلات به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: لزوم اجرای ماده (6) قانون حمایت از معلولان توسط وزارت بهداشت.

- تذکرعلی اکبری نماینده شیراز به وزیر ورزش و جوانان: چرا در اجرای تبصره 2 قانون بودجه سال 98 در واگذاری دو شرکت فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس تعلل صورت می‌گیرد.

- تذکرعلی وقف چی نماینده زنجان، طارم به رئیس جمهور و وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت: اقدام عاجل در خصوص رفع موانع صادرات محصولات کشاورزی به خصوص گوجه فرنگی در فصل تولید مازاد.

- تذکر علیرضا محجوب نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و نادر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرساز: علت اظهارات معاون مسکن آن وزارتخانه بدون توجه به قانون اساسی و حقوق بخش تعاون به خصوص تعاونی‌های مسکن چیست. همچنین تذکر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: دستور رسیدگی و تجدیدنظر نسبت به افزایش قیمت 64 تا 1500 برابر اینترانت.

- تذکر حمید بنایی نماینده گناباد، بجستان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم صدور دستور جهت تکمیل پروژه راه روستایی قاسم آباد و بجستان.

- تذکر سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به رئیس جمهور و وزرای امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: لزوم اقدام متقابل در خصوص توقیف غیرقانونی نفتکش از طرف دولت متخاصم انگلیس و دفاع قاطع از حقوق ملت ایران و تذکر به وزیر راه و شهرسازی: علت بلاتکلیفی اتمام پروژه‌های راه در شهرستان فلاورجان که منجر به هدررفت منابع بیت‌المال شده چیست؟ همچنین تذکر به وزیر ورزش و جوانان: لزوم جلوگیری از دخالت مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در عزل و نصب هیأت‌های ورزشی استان و لزوم نظارت بر عملکرد مالی هیأت‌های ورزشی و برخورد با متخلفان.

- تذکر علی مطهری نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به وزیر دادگستری: علت برگزاری دادگاه سید محمدرضا خاتمی در حالی که اراده‌ای برای رسیدگی به ادعاهای ایشان وجود ندارد.

- تذکر رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب به وزیر جهاد کشاورزی: چرا شرایط صادرات هندوانه و خربزه را فراهم نمی‌کنید و کشاورزان از این طریق دچار خسارت فراوانی شده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet