هدر موبایل
1398/04/26 10:10:26
سرویس سیاسی
ملکشاهی با اشاره به انتخاب دهقانی به عنوان عضو حقوق‌دان شورای نگهبان:

یک نماینده باید به کمیسیون حقوقی و قضایی اضافه شود

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به انتخاب دهقان به عنوان عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، گفت: یک نماینده از میان متقاضیان باید به کمیسیون حقوقی و قضایی اضافه شود.
یک نماینده باید به کمیسیون حقوقی و قضایی اضافه شود رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به انتخاب دهقان به عنوان عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، گفت: یک نماینده از میان متقاضیان باید به کمیسیون حقوقی و قضایی اضافه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/124028.jpg یک,نماینده,باید,به,کمیسیون,حقوقی,و,قضایی,اضافه,شود Icana

الهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به انتخاب محمد دهقانی نقندر به عنوان عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، گفت: با توجه به انتخاب یکی از اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی برای عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، این کمیسیون به لحاظ تعداد از حد نصاب کمتر شد بنابراین یکی از نمایندگان متقاضی باید به کمیسیون قضایی و حقوقی اضافه شود.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تا هفته آتی کمیسیون جلساتی ندارد لذا برای تشکیل جلسه با توجه به اینکه کمیسیون از حد نصاب افتاد، مشکلی پیش نمی‌آید.  عضو جدید کمیسیون هم به زودی اعلام خواهد شد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: محمود صادقی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها، فرهاد تجری عضو کمیسیون اصل نود و پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی متقاضی عضویت در کمیسیون قضایی و حقوقی هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet