شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/04/25 15:35:17
سرویس اجتماعی
نوروزی خبر داد:

تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده+فیلم

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از برگزاری نشستی در مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت استخدام تمامی قبول شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده وضعیت این افراد تعیین تکلیف می شود.
تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده+فیلم سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از برگزاری نشستی در مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت استخدام تمامی قبول شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده وضعیت این افراد تعیین تکلیف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101232358474.jpg تعیین,وضعیت,استخدام,قبول‌شدگان,آزمون,قوه,قضائیه,تا,یک,ماه,آینده+فیلم Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری برای استخدام و جذب این 6400 برنامه ریزی کند زیرا قوه قضائیه اعلام کرده بود اگر سازمان برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی قبول کنند تمامی این افراد را جذب می کنیم بنابراین قرار شد تمامی این افراد جذب و استخدام شوند.

وی ادامه داد: وضعیت این افراد تا یک ماه آینده باید تعیین تکلیف شوند و مقرر شد حتی یک نفر از این افراد باقی نمانند؛ نظر رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این رابطه مثبت داشت.

دانلود

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet