هدر موبایل
1398/04/25 16:20:50
سرویس فرهنگی
ذوالقدر تشریح کرد:

بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری در کمیسیون فرهنگی مجلس/ تصمیم‌گیری به آینده موکول شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید تصمیم‌گیری درباره کلیات لایحه حمایت از مالکیت فکری به دلیل اهمیت موضوع به آینده و پس از استماع نظر کارشناسان موکول شد.
بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری در کمیسیون فرهنگی مجلس/ تصمیم‌گیری به آینده موکول شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید تصمیم‌گیری درباره کلیات لایحه حمایت از مالکیت فکری به دلیل اهمیت موضوع به آینده و پس از استماع نظر کارشناسان موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg بررسی,لایحه,حمایت,از,مالکیت,فکری,در,کمیسیون,فرهنگی,مجلس/,تصمیم‌گیری,به,آینده,موکول,شد Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزارى خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه شنبه 25 تیر) کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کلیات لایحه حمایت از مالکیت فکری با حضور نمایندگانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز پژوهش‌ها مورد بررسی قرار گرفت و مخالفان و موافقان به اظهارنظر پرداختند ولی اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند که برای رأی‌گیری در مورد کلیات آن نیاز به بحث و رسیدگی بیشتر است.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شد برای جلسه آتی از نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط نیز دعوت به عمل آید تا اظهارات کارشناسی آنها شنیده و سپس رأی‌گیری شود.

وی درباره لایحه حمایت از مالکیت فکری توضیح داد: این لایحه درباره مالکیت ادبی و هنری و حقوق مرتبط با آن با 118 ماده است که در بخش‌های مختلفی همچون تعاریف، حقوق پدیدآورندگان، انواع حقوق و استثنائات تدوین شده که لایحه مفصلی است.

به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، مقرر شده است که کارشناسانی از وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و دادگستری برای جلسه آتی کمیسیون دعوت شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet