هدر موبایل
1398/04/27 18:50:19
سرویس سیاسی
ابطحی تاکید کرد:

موساد حلقه وصل برخی کشورهای عربی برای ایجاد ناامنی و ترور در منطقه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در اینکه بحرین، امارات و برخی کشورهای عربی اذناب عربستان و خود سعودی ها مهره آمریکا و انگلیس در منطقه هستند، شکی نیست.
موساد حلقه وصل برخی کشورهای عربی برای ایجاد ناامنی و ترور در منطقه عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در اینکه بحرین، امارات و برخی کشورهای عربی اذناب عربستان و خود سعودی ها مهره آمریکا و انگلیس در منطقه هستند، شکی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107094839948.jpg موساد,حلقه,وصل,برخی,کشورهای,عربی,برای,ایجاد,ناامنی,و,ترور,در,منطقه Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به افشای ارتباط بحرین با گروه های تکفیری ازجمله القاعده برای ایجاد تنش در منطقه و ایجاد ناامنی در ایران گفت: اینکه بحرین، امارات و برخی کشورهای عربی اذناب عربستان هستند و خود سعودی ها اذناب و مهره آمریکا و انگلیس هستند در آن شکی نیست .

وی با اشاره به روند حوادث درمنطقه و کیفیت موضع گیری این ها در مسائل منطقه افزود: اینها یا ترور شخصیت می‌کنند و یا به شبکه‌های مجازی پول می‌دهند حتی به منافقین هم پول می‌دهند که شایعات را راه بیندازد  و جو تهمت‌ها و تفرقه افکنی ها را در جامعه زیاد کنند. 

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری کشورهایی مانند بحرین و عربستان با منافقین خلق ، ادامه داد: کشورهای مزدور آمریکا در منطقه ، افراد موثر را در نظام جمهوری اسلامی مورد هجوم قرار می دهند و تهمت های عظیمی می زنند؛ این بحث ترور شخصیتی است ،اما اینکه منافقین ابزاری هستند برای اینها که اشخاص را هم ترور کنند شکی نیست و احتیاجی به داعش و القاعده ندارند.

این نماینده مردم درمجلس دهم خاطرنشان کرد: آن ها با نیروهای منافقین خلق همکاری بیشتری دارند و به هم کمک می کنند ؛ آنها می‌دانند که منافقینی که  ایرانی هستند و راحت تر می توانند دست به ارتکاب جنایت بزنند؛ چراکه به القاعده و داعشی که دسترسی ندارند چون ورودشان کنترل می شود و مردم روی آنها حساسیت دارند.

ابطحی با اشاره به ترور برخی شخصیت های کشورمان مانند شهید لاجوردی و شهید کچویی مطرح کرد: برخی از این افراد در یک سفره باهم غذا می خوردند  و برخی افراد از منافقین هموطنانشان را ترور کردند ؛ به طور مثال شهید لاجوردی و یا قبل از آن شهید کچویی (رئیس زندان اوین پس از انقلاب)  را  در سال‌های 60و 61 ترور کردند. کاظم افجه ای که کسی که هر روز با این افراد همکاری می کرد و با شهید کچویی سر یک سفره غذا می خوردند.

وی با بیان اینکه کشورهای مزدور آمریکا در منطقه از مهره های داخلی برای اهدافشان استفاده می‌کنند، تاکید کرد: داعش و القاعده ممکن است بیانیه بدهند، ولی شک نداشته باشید که این کار را اذناب آنها در این شبکه مخوف ،آدمکش و تروریستی منافقین می‌کنند و با هم همدست هستند و ترور می کنند، بیانیه را افراد دیگر و کشورهای دیگر بر عهده می گیرند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهایی مانند عربستان ، امارات و بحرین ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و اسرائیل و شبکه موساد هم حلقه وصل است که آنها را هدایت می کنند، هزینه و  پولش را کشورهای عربی مانند بحرین می دهند و  آموزش ترور را  موساد می دهد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet