هدر موبایل
1398/04/25 18:32:42
سرویس اجتماعی
نوروزی در تشریح دستور کار کمیسیون قضایی مجلس خبر داد:

قانع نشدن مطهری و مافی از پاسخ وزیر دادگستری در مورد قتل در زندان فشافویه

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از قانع نشدن دو نفر از نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری در مورد قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه خبر داد و گفت: سوال برای بررسی به صحن علنی ارجاع شد.
قانع نشدن مطهری و مافی از پاسخ وزیر دادگستری در مورد قتل در زندان فشافویه سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از قانع نشدن دو نفر از نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری در مورد قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه خبر داد و گفت: سوال برای بررسی به صحن علنی ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105820841677.jpg قانع,نشدن,مطهری,و,مافی,از,پاسخ,وزیر,دادگستری,در,مورد,قتل,در,زندان,فشافویه Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( سه‌شنبه، 25  تیرماه ( کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر دادگستری در این کمیسیون برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: سوالات علی مطهری و پروانه مافی، نمایندگان تهران در مورد قتل علیرضا شیرمحمدعلی در زندان فشافویه بود که در روزهای پایانی سال 97 توسط دو قاتل سابقه دار رخ داد که وزیر توضیحاتی داد که در نهایت این دو نماینده از پاسخ های آوایی قانع نشدند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: سوال  داریوش اسماعیلی نماینده سروستان، کوار و خرامه در مورد عدم کنترل بازار و قیمت کالاهای اساسی بود که وزیر مطرح کرد که با وجود امکانات اندک تمامی تلاش خود را برای کنترل این موضوع انجام دادیم که در نهایت این نماینده نیز از پاسخ های وزیر قانع نشد.

سوالات نمایندگان برای بررسی به صحن علنی ارجاع می شود

وی ادامه داد: سوال سوم توسط مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود در مورد انتقال زندان ها از شهرها بر اساس برنامه ششم توسعه مطرح شد که در نهایت این نماینده از پاسخ های وزیر قانع نشد؛ بنابراین سوالات مطروحه مورد نظر به صحن علنی برای بررسی ارجاع می شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوال بیت الله عبداللهی نماینده اهر و هریس در مورد عدم شناسایی عامل قتلی در روستایی در بخش مرکزی هریس بود که با توضیحات وزیر مقرر شد در فرصتی یک ماهه این موضوع بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet