هدر موبایل
1398/04/25 18:37:02
سرویس اقتصادی
اردکانیان:

وضعیت توزیع و مصرف برق تحت کنترل است

وزیر نیرو با بیان اینکه شرایط توزیع و مصرف برق تحت کنترل است، گفت: امیدواریم همراهی مصرف‌کنندگان استمرار داشته باشد تا بتوانیم این تابستان را توام با آسایش و بدون خاموشی نگران‌کننده سپری کنیم.
وضعیت توزیع و مصرف برق تحت کنترل است وزیر نیرو با بیان اینکه شرایط توزیع و مصرف برق تحت کنترل است، گفت: امیدواریم همراهی مصرف‌کنندگان استمرار داشته باشد تا بتوانیم این تابستان را توام با آسایش و بدون خاموشی نگران‌کننده سپری کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104352814440.jpg وضعیت,توزیع,و,مصرف,برق,تحت,کنترل,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رضا اردکانیان در جمع خبرنگاران درخصوص وضعیت توزیع برق و میزان خاموشی‌ها در تابستان، گفت: زمستان گذشته گزارشی در رابطه با پیش‌بینی وضعیت تولید، توزیع و مدیریت مصرف برق در تابستان 98 به مجلس ارائه کرده‌ایم و امروز نیز با روسفیدی گزارش میزان عملکرد وزارتخانه نیرو ارائه شد.

شرایط توزیع و مصرف برق در تابستان امسال تحت کنترل است

وزیر نیرو ادامه داد: باوجود آنکه یکی از تابستان‌های گرم را تجربه می‌کنیم به دلیل همراهی مردم در بخش‌های مختلف، شرایط توزیع و مصرف برق تحت کنترل است و امیدواریم همراهی مصرف‌کنندگان استمرار داشته باشد تا بتوانیم این تابستان را توام با آسایش، امنیت و بدون خاموشی نگران‌کننده سپری کنیم.

براساس این گزارش وزارت نیرو سال گذشته برای مدیریت مصرف در تابستان سال جاری، 11 برنامه را مورد توجه قرار داده است؛ طرح پیشنهادی اصلاح تعرفه‌ها، اجبار به کاهش 30درصدی بار صنایع بالای یک مگاوات، تغییر ساعت کار ادارات در کل کشور و اخذ مجوز قطع درصورت عدم همکاری ازجمله 11برنامه سال گذشته وزارت نیرو برای مدیریت مصرف در تابستان سال 98 به شمار می‌آیند.

همچنین باید مدیریت مصرف تابستان 98 مربوط به بخش کشاورزی، استفاده از مولدهای خود تامین مشترکان، اجباری کردن همکاری دو ساعته ایستگاه‌های سی.ان.جی، استفاده پایلوت از فناوری‌های نوین مانند ذخیره‌سازها، اینترنت اشیا، قطع مستقیم بار، هوشمندسازی، همچنین روشنایی معابر، توسعه استفاده از لامپ‌های ال.ای.دی اس، سرویس 5 میلیون دستگاه کولر آبی و یک میلیون دستگاه کولرگازی و... را به این برنامه‌ها افزود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet