هدر موبایل
1398/04/26 11:22:44
سرویس سیاسی
با صدور پیامی؛

محمود صادقی انتخاب دهقانی را به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان تبریک گفت

رییس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس در پیامی انتخاب محمد دهقانی نقندر را به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان تبریک گفت.
محمود صادقی انتخاب دهقانی را به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان تبریک گفت رییس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس در پیامی انتخاب محمد دهقانی نقندر را به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201907101912056352.jpg محمود,صادقی,انتخاب,دهقانی,را,به,عنوان,عضو,حقوقدان,شورای,نگهبان,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  محمود صادقی  نماینده مردم تهران و رییس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی، انتخاب  محمد دهقانی نقندر به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان  قانون اساسی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

به نام خدا

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد دهقانی نقندر

با سلام و احترام

انتخاب حضرتعالی به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان قانون اساسی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک می‌گویم.

با عنایت به تجارب ارزشمند حاصل از چندین دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی امید می‌رود حضور شما در این جایگاه موجب تقویت تعامل و هم‌افزایی این دو نهاد در فرآیند قانونگذاری گردد.

 همچنین نظر به تلاش‌‌های مجدانه شما در تدوین و تصویب طرح‌ها و لوایح مرتبط با شفافیت و مقابله با فساد، انتظار می‌رود در این جایگاه خطیر نیز پیگیری این مهم، بویژه در شفاف‌سازی فرآیندهای مربوط به تأیید صلاحیت نامزدها و نظارت بر انتخابات، را وجهه همت خود قرار داده و نقش مؤثری در تقویت اعتماد عمومی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات ایفا نمایید.

با آرزوی توفیق الهی

محمود صادقی

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet