هدر موبایل
1398/04/26 12:19:35
سرویس اقتصادی
فولادگر نشست حمایت از رونق تولید را تشریح کرد:

استماع گزارش دستگاه‌های اجرایی درباره اقدامات صورت گرفته برای رونق تولید

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از استماع گزارش دستگاه‌های اجرایی درباره اقدامات انجام شده برای رونق تولید خبر داد.
استماع گزارش دستگاه‌های اجرایی درباره اقدامات صورت گرفته برای رونق تولید رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از استماع گزارش دستگاه‌های اجرایی درباره اقدامات انجام شده برای رونق تولید خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108315077119.jpg استماع,گزارش,دستگاه‌های,اجرایی,درباره,اقدامات,صورت,گرفته,برای,رونق,تولید Icana

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دومین نشست رییس مجلس و روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با وزرای اقتصادی دولت، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و بخش خصوصی برای حمایت از رونق تولید، گفت: در این جلسه دستگاه‌های اجرایی گزارشی درباره اقدامات صورت گرفته برای تحقق رونق تولید ارائه کردند.

گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره راهکارهای رونق تولید ماه آینده در صحن علنی قرائت می‌شود

نماینده مردم در اصفهان در مجلس افزود: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گزارشی درباره آسیب‌شناسی رونق تولید با کمک مرکز پژوهش‌های مجلس تهیه کرده است که ماه آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

چالش‌های و راهکارهای رونق تولید در بخش صنعت، معدن، انرژی، مسکن، روستایی و عشایری مورد بررسی قرار گرفت

بررسی مسائل نظام مالیاتی، مسائل بیمه‌ای و گمرکی

وی اظهار کرد: مسائل نظام مالیاتی، مسائل بیمه‌ای، گمرکی، صادارت، نظام ارزی، فضای کسب و کار در حوزه تامین مالی و مسائل پولی و بانکی بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: چالش‌های و راهکارهای رونق تولید در بخش صنعت، معدن، انرژی، مسکن، روستایی و عشایری مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد؛ این جلسات به صورت موضوعی با دستگاه‌های اجرایی مربوطه برگزار شود تا چالش‌ها و راهکارها مورد بررسی قرار گیرد؛ مسئولیت جمع‌بندی و هماهنگی این جلسات با کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی است.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی ادامه داد: گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی برای رونق تولید آماده شده و به معاونت نظارت مجلس ارسال شده است و در ماه آینده در صحن قرائت می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet