هدر موبایل
1398/04/28 10:12:58
سرویس اقتصادی
چندین برابر شدن حجم مبادلات تجاری ایران با روسیه و چین در تحریم‌های قبلی؛

شرکت‌های آمریکایی می‌توانند وارد بازار ایران شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آمریکا پیش از اینکه ایران را تحریم کند، شرکت‌های آمریکایی را تحریم کرده است و در صورتی که این شرکت ها تمایل داشته باشند می‌توانند روابط تجاری با ایران را از سربگیرند.
شرکت‌های آمریکایی می‌توانند وارد بازار ایران شوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آمریکا پیش از اینکه ایران را تحریم کند، شرکت‌های آمریکایی را تحریم کرده است و در صورتی که این شرکت ها تمایل داشته باشند می‌توانند روابط تجاری با ایران را از سربگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103596646883.jpg شرکت‌های,آمریکایی,می‌توانند,وارد,بازار,ایران,شوند Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملتدرباره صحبت های وزیر امور خارجه ایران مبنی بر اینکه بازار ایران به روی شرکت‌های آمریکایی باز است، گفت: آمریکا و اروپا پیش از اینکه ایران را تحریم کنند، شرکت‌های آمریکایی و اروپایی را تحریم کردند.

چندین برابر شدن حجم مبادلات تجاری ایران با روسیه و چین در تحریم‌های قبلی آمریکا

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: تحریم‌های دور قبلی آمریکا و اروپا باعث شد، حجم ارتباطات و مبادلات تجاری ایران با روسیه، چین و سایر کشورها چندین برابر شود.

ایران مشکلی در برقراری مبادلات تجاری و اقتصادی با شرکت های آمریکایی و اروپایی ندارد

وی اظهار کرد: اگر شرکت‌های آمریکایی و اروپایی جرات کرده و در مقابل تحریم‌های ترامپ ایستاده و خواستار ورود به بازار ایران شوند، ما مشکلی در برقراری مبادلات تجاری و اقتصادی با آنها نداریم.

در صورتی که شرکت‌های اقتصادی آمریکا جرات همکاری با ایران را داشته باشند ما آن را یک ظرفیت می‌دانیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایران با مردم آمریکا مشکلی ندارد بلکه مشکل ایران، سیاست‌های ترامپ و دولت آمریکا است، خاطرنشان کرد: در صورتی که شرکت‌های اقتصادی آمریکا جرات همکاری با ایران را داشته باشند ما آن را یک ظرفیت می‌دانیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: شرکت‌های آمریکایی می‌توانند وارد بازار ایران شوند و درهای ایران به روی آنها باز است.

ما از سرمایه‌گذاری تمام کشورها در ایران استقبال می‌کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ایران در ارتباطات تجاری و اقتصادی تنها رژیم جعلی صهیونیستی را مستثنی می‌داند و از سرمایه‌گذاری تمام کشورها در ایران و فعالیت‌های اقتصادی و تجاری آنها، استقبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد ظریف در مصاحبه با شبکه خبری ان‌بی‌سی آمریکا مطرح کرد: آمریکا خودش را از بازار ایران محروم کرده است، بازار ایران به روی شرکت‌های آمریکایی باز است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet