هدر موبایل
1398/04/26 15:35:16
سرویس اقتصادی
بهمنی در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن:

طرح‌های نیمه تمام دولتی باید سریع تر تکمیل شوند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ۵۶۰ هزار میلیارد طرح های نیمه تمام دولتی در کشور باید زودتر تکمیل شود، گفت: با توجه به کسری بودجه طرح های انسانی با اولویت بندی تکمیل شود.
طرح‌های نیمه تمام دولتی باید سریع تر تکمیل شوند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ۵۶۰ هزار میلیارد طرح های نیمه تمام دولتی در کشور باید زودتر تکمیل شود، گفت: با توجه به کسری بودجه طرح های انسانی با اولویت بندی تکمیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104355080190.jpg طرح‌های,نیمه,تمام,دولتی,باید,سریع,تر,تکمیل,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود بهمنی امروز (چهارشنبه ۲۶ تیرماه) در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن، با اشاره به اینکه استان البرز ظرفیت های زیادی دارد، اظهار داشت: میزان تولید شیر در استان البرز ۷۰۰ هزار تن است که ۸۰ درصد از این مقدار در شهرستان نظرآباد تولید می شود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر بتوانیم موانع تولید را رفع کنیم، بخش عظیمی از مشکلات کشور حل می شود، بیان کرد: در این منطقه یک بیمارستان خوب وجود ندارد.

وی افزود : زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر در بهترین نقطه به ساخت بیمارستان اختصاص داده شده است که تأمین اجتماعی و سرمایه گذاران برای ساخت آن می‌توانند وارد عمل شوند.

بهمنی با تاکید بر اینکه هفت ماه قبل پُل راه آهن این منطقه را تخریب کرده اند، ادامه داد: باید هرچه سریع تر آن را اصلاح کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری با اشاره به اینکه کارخانجات ما به نقدینگی نیاز دارند، گفت: در سال‌های قبل این کارخانجات با ۱۰ درصد سرمایه شروع به کار می کردند و مابقی آن را از راه تولید تأمین می کردند ولی در حال حاضر برای شروع نیاز به ۱۰۰ تا ۱۳۰ درصد نقدینگی در تولید و اشتغال داریم.

وی با اشاره به اینکه تورم باید کنترل شود، اظهار داشت: ما باید دولت را وادار کنیم تا بدهی های خود را به سیستم های بانکی بدهد.

بهمنی با اشاره به اینکه ۵۶۰ هزار میلیارد طرح های نیمه تمام دولتی در کشور باید زودتر تکمیل شود، گفت: با توجه به کسری بودجه طرح های انسانی با اولویت بندی تکمیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet