هدر موبایل
1398/04/27 18:49:57
سرویس سیاسی
اکبری:

ایده ای برای مذاکره بر سر توان موشکی وجود ندارد

عضو فراکسیون امید در مجلس می گوید در کشور ایده ای برای مذاکره بر سر توان موشکی وجود ندارد.
ایده ای برای مذاکره بر سر توان موشکی وجود ندارد عضو فراکسیون امید در مجلس می گوید در کشور ایده ای برای مذاکره بر سر توان موشکی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101522966236.jpg ایده,ای,برای,مذاکره,بر,سر,توان,موشکی,وجود,ندارد Icana

علی اکبری عضو کشاورزی، آب، منابع طبیعی ومحیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعا وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر پذیرش ایران برای مذاکره بر سر بنیه دفاعی، گفت: هیچ کشور درباره توان دفاعی خود مذاکره نمی کند، چرا که دفاع کردن ابزار می خواهد و هر کشور بر اساس توان خود ابزاری دراختیار دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: علاوه بر این آمریکایی ها برای مذاکره قابل اعتماد نیستند، آنها همه موارد را برای مذاکره روی میز می گذارند و از سوی دیگر برای گفت‌وگو پیش شرط هایی در نظر می گیرند که خودشان به آن پایبند نیستند.

وی با بیان اینکه ترامپ گرفتار هجو و یاوه گویی است، بیان داشت: از سوی دیگر جامعه نیز توقع ندارد که مسئولان ظرفیت و توان دفاعی کشور را روی میز مذاکره بگذارند، این امر از سوی جامعه پذیرفته نیست.

رزمایش موشکی سپاه

عضو کشاورزی، آب، منابع طبیعی ومحیط زیست مجلس گفت: پیش از این نیز مقام معظم رهبری عنوان کرده بودند که آمریکای ها می خواهند اسلحه را بگیرند و بعد مذاکره کنند که این ایده به لحاظ استراتژیک به صلاح منافع کشور نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در کشور و بین مسئولان چنین ایده ای وجود ندارد که بر سر توان موشکی و بنیه دفاعی با دشمن مذاکره کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet