پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/04/27 18:49:13
سرویس سیاسی
ابراهیمی با اشاره به اظهارات وزیرخارجه آمریکا:

اجرای سیاست تهدید و فشار در حوزه موشکی ایران نخ‌نما شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها باید بدانند اجرای سیاست تهدید و فشار در حوزه موشکی کشورمان نخ نما شده است.
اجرای سیاست تهدید و فشار در حوزه موشکی ایران نخ‌نما شده است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها باید بدانند اجرای سیاست تهدید و فشار در حوزه موشکی کشورمان نخ نما شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109144343531.jpg اجرای,سیاست,تهدید,و,فشار,در,حوزه,موشکی,ایران,نخ‌نما,شده,است Icana

علیرضا ابراهیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ادعای وزیر امورخارجه آمریکا مبنی بر پذیرش کشورمان برای مذاکره در رابطه با توان موشکی، گفت: این نوع اظهارنظرهای متناقض در خصوص توان دفاعی کشورمان به معنای این است که وقتی قدرت سخت در حوزه نظامی افزایش یابد، در پی آن شاهد افزایش سطح دیپلماسی خواهیم بود.

ایران اسلامی قدرت برتر نظامی در منطقه محسوب می شود

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: به عبارتی غربی ها امروزه به خوبی می دانند که نمی توانند از طریق ایجاد هراس اهدافشان را پیش ببرند و کشورمان را پای میز مذاکره حاضر کنند زیرا ایران اسلامی قدرت برتر نظامی در منطقه محسوب می شود.

پرتاب موشک در رزمایش ارتش

وی با تاکید بر اینکه اظهار نظر در خصوص مسائل نظامی کشورمان توسط آمریکا امری خلاف قوانین و مقررات بین المللی است، ادامه داد: در واقع باید یادآور شد دولتمردان کاخ سفید هر چند وقت یکبار نسبت به مسائل داخلی کشورمان مانند عرصه و موشکی ابراز نگرانی می کنند تا افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهند.

آمریکا نمی تواند با طرح موضوعات فرعی و اتهام زنی از مسئولیت هایی که به گردن دارند فرار کنند

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه آمریکایی ها باید بدانند اجرای سیاست تهدید و فشار نخ نما شده است، تصریح کرد: به عبارتی امروزه آمریکایی ها هستند که در مظان اتهام خلف وعده در عمل به تعهدات برجامی و خروج یکجانبه از توافقنامه بین المللی هستند و باید به افکار عمومی دنیا و مردم ایران پاسخگو باشند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در این راستا، خاطرنشان کرد: در واقع آنها نمی توانند با طرح موضوعات فرعی و اتهام زنی از مسئولیت هایی که به گردن دارند فرار کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا ادعا کرد که ایران اعلام آمادگی کرده تا بر سر برنامه موشکی خود به مذاکره بپردازد.

در حالی وزیرخارجه آمریکا مدعی آمادگی ایران برای مذاکره درباره برنامه موشکی خود شده که تهران همواره این موضوع را تکذیب و اعلام کرده مذاکره‌ای درباره این موضوع و تامین امنیت داخلی ایران انجام نخواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet