هدر موبایل
1398/04/28 04:55:00
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی ایران است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد فعالیت های موشکی کشورمان صرفا جنبه دفاعی مشروع دارد و البته مبتنی بر قوانین بین المللی بوده است.
افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی ایران است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد فعالیت های موشکی کشورمان صرفا جنبه دفاعی مشروع دارد و البته مبتنی بر قوانین بین المللی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201706106847282871.jpg افزایش,توان,موشکی,بخشی,از,دکترین,دفاعی,ایران,است Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ادعای وزیر امورخارجه آمریکا مبنی بر پذیرش کشورمان برای مذاکره در رابطه با توان موشکی، گفت: بنیه دفاعی کشورمان از جمله خطوط قرمز محسوب شده و مذاکره ای در خصوص آن صورت نخواهد گرفت.

مذاکرات موشکی از جمله اظهارات ضدونقیض و همیشگی مقامات آمریکایی است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: باید یادآور شد همواره اظهارات ضدونقیض از سوی مقامات آمریکایی مطرح می شود که مذاکره بر سر مسائل موشکی نیز یکی از آنها است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های موشکی کشورمان صرفا جنبه دفاعی مشروع دارد و البته مبتنی بر قوانین بین المللی بوده است، ادامه داد: باید اذعان کرد طرح مسائل مختلف از سوی واشنگتن علیه ایران در خصوص مباحث دفاعی طبق قوانین بین المللی دخالت در امور داخلی کشورها محسوب شده و امری محکوم مسحوب می شود.

احد آزادی خواه تیتر یک

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه افزایش و توسعه توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی کشورمان است، تصریح کرد: بنابراین اگر دولتمردان ایالات متحده آمریکا دغدغه ایجاد ثبات و امنیت منطقه غرب آسیا را دارند باید بدنبال خروج از منطقه باشند.

آمریکا نمی تواند با طرح مسائل موشکی ایران، اقدامات ضدبشری خودش را پشت پرده پنهان کند

آزادی خواه افزود: آمریکایی ها با فروش سلاح های مختلف به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس انبار تسلیحات شکل داده اند از این رو تصور نکنند که می توانند با طرح مسائل موشکی ایران، اقدامات ضدبشری خودشان را پشت پرده پنهان کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها بجای بهانه جویی و برچسب زدن به توان دفاعی ایران، باید درصدد رفع مسائل پیش پا افتاده سیاسی در داخل کشورشان باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا ادعا کرد که ایران اعلام آمادگی کرده تا بر سر برنامه موشکی خود به مذاکره بپردازد.

در حالی وزیرخارجه آمریکا مدعی آمادگی ایران برای مذاکره درباره برنامه موشکی خود شده که تهران همواره این موضوع را تکذیب و اعلام کرده مذاکره‌ای درباره این موضوع و تامین امنیت داخلی ایران انجام نخواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet