هدر موبایل
1398/04/28 12:07:10
سرویس فرهنگی
زاهدی:

معلمان از عملکرد بیمه معلم  ناراضی هستند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اعلام نارضایتی شدید فرهنگیان کشور از عملکرد  بیمه معلم، خواستار پیگیری و اقدامات لازم از حوزه تعاونی و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و تجدید نظر در خصوص ارائه خدمات این بیمه شد.
معلمان از عملکرد بیمه معلم  ناراضی هستند رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اعلام نارضایتی شدید فرهنگیان کشور از عملکرد  بیمه معلم، خواستار پیگیری و اقدامات لازم از حوزه تعاونی و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و تجدید نظر در خصوص ارائه خدمات این بیمه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100707809273.jpg معلمان,از,عملکرد,بیمه,معلم, ناراضی,هستند Icana

به گزارش ‌خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی  رئیس کمیسیون آموزش مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  خطاب به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: فرهنگیان کشور از عملکرد بیمه معلم بسیار ناراضی هستند و لازم است هرچه سریعتر این وضعیت مورد بررسی قرار گرفته و تجدیدنظر لازم صورت بگیرد.

در همین راستا رئیس کمیسیون آموزش مجلس طی تذکر کتبی به وزیرآموزش و پرورش مبنی بر نارضایتی شدید  فرهنگیان کشور از عملکرد بیمه معلم خواستار پیگیری و اقدامات لازم از سوی کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شد.

لازم به ذکر است نامه وی در حال پیگیری و به زودی اقدامات لازم از سوی مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش انجام می پذیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet