هدر موبایل
1398/04/28 12:21:20
سرویس فرهنگی
امیرحسنخانی مطرح کرد:

ضرورت اعطای کد مستقل به دانشگاه فرهنگیان فردوس

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود نیروهای آموزشی در استان خراسان جنوبی، گفت: تربیت معلم پسران فردوس زمانی یکی از بهترین تربیت معلم‌ها بوده که نیاز به توجه داشته و باید برای آن نیز کد در نظر گرفته شود.
ضرورت اعطای کد مستقل به دانشگاه فرهنگیان فردوس نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود نیروهای آموزشی در استان خراسان جنوبی، گفت: تربیت معلم پسران فردوس زمانی یکی از بهترین تربیت معلم‌ها بوده که نیاز به توجه داشته و باید برای آن نیز کد در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101054644543.jpg ضرورت,اعطای,کد,مستقل,به,دانشگاه,فرهنگیان,فردوس Icana

محمدرضا امیرحسنخانی  در گفت‌وگو با ‌خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره کمبودهای آموزشی در استان خراسان جنوبی، گفت: وضعیت مراکز تربیت معلم در استان خوب نیست و از سوی دیگر امکانات آزمایشگاهی در مدارس کم بوده و خدمات آموزشی در حد صفر است.

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر مراکز آموزش عالی شکل بگیرد و دانشگاه فرهنگیان هم ذیل آن قرار گیرد یک رئیس می‌تواند از تمام امکانات برای چند مرکز استفاده کند.

امیرحسنخانی عنوان کرد: نقص اصلی ما عدم توجه به آموزش و پرورش در جمهوری اسلامی بوده و در هر زمینه‌ای از اختلاس گرفته تا مسائل مالی که مشکلاتی وجود دارد به دلیل توجه نکردن به آموزش و پرورش است  .

در حوزه آموزش و پرورش همواره شعار می‌دهیم

وی تصریح کرد: همیشه شعار داده‌ایم که به آموزش و پرورش توجه می‌شود اما در مقام عمل، یک گام بلندی برنمی‌داریم که این مشکلات حل شود.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به دانشگاه فرهنگیان در فردوس گفت:  دانشگاه فرهنگیان برای دختران وجود دارد دانشجوهای زیادی جذب کرده و پرورش داده و حال قرار است ظرفیتش را افزایش  دهند و باید کد مستقلی هم به آن داده شود.

امیرحسنخانی گفت: تربیت معلم پسران فردوس زمانی یکی از بهترین تربیت معلم‌ها بوده که نیاز به توجه داشته و باید برای آن نیز کد در نظر گرفته شود.

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مکان و مجوزهای لازم برای جذب کد مستقل فراهم خواهد شد، خواستار توجه مسئولان آموزش و پرورش و آموزش عالی جهت اخذ کد مستقل به دانشگاه‌های فرهنگیان استان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet