هدر موبایل
1398/04/27 22:39:15
سرویس حوزه ریاست

پیام تسلیت محمد جعفری در پی درگذشت آیت‌الله سیدعلیرضا حائری

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله سیدعلیرضا حائری را تسلیت گفت.
پیام تسلیت محمد جعفری در پی درگذشت آیت‌الله سیدعلیرضا حائری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله سیدعلیرضا حائری را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107105665577.jpg پیام,تسلیت,محمد,جعفری,در,پی,درگذشت,آیت‌الله,سیدعلیرضا,حائری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگذاری خانه ملت، محمد جعفری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی درپیامی درگذشت آیت‌الله سیدعلیرضا حائری را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

 

در گذشت آیت الله سید علیرضا حائری، رییس دائرة المعارف فقه اسلامی موجب تألم و تأثر گردید.

فقدان این عالم ربانی برای جامعه علمی کشور، ضایعه ای سنگین  است. خدمات ارزشمند آن مرحوم در تهیه و تدوین دایرة المعارف فقه اسلامی در شمار حسنات علمی و فکری دوران حاضر محسوب می‌گردد. این عالم بزرگوار سالها بر ضد رژیم صدام بعثی مجاهدت نمود و از رهبران مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق بود.

ایشان از فرزانگان حوزه نجف و قم بود و با اخلاق نیکو، ارادتمندان فراوانی در هر دو کشور داشت. صفا و صمیمیت همراه با اخلاص ایشان بردوستان آشکار بود. ‌

اینجانب ضایعه درگذشت این فقیه وارسته را  به پیشگاه حضرت صاحب العصر (عج)، حوزه‌های علمیه قم و نجف، مقام معظم رهبری و بیت معظم آن روحانی عالیقدر تسلیت عرض کرده، از خداوند بزرگ حشر ایشان با اجداد طاهرینش را  مسئلت می نمایم. 


محمد جعفری
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet