هدر موبایل
1398/04/27 23:30:00
سرویس اجتماعی
دستور کار کمیسیون قضایی مجلس؛

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی 30 تیرماه بررسی می شود

کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس روز یک شنبه، ۳۰ تیرماه بررسی طرح تشدید مجازات اسیدپاشی را در دستور کار دارد.
طرح تشدید مجازات اسیدپاشی 30 تیرماه بررسی می شود کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس روز یک شنبه، 30 تیرماه بررسی طرح تشدید مجازات اسیدپاشی را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106271480516.jpg طرح,تشدید,مجازات,اسیدپاشی,30,تیرماه,بررسی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای یک شنبه و سه شنبه تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ طرح حمایت از مالکیت صنعتی و لایحه حمایت از مالکیت فکری در روز شنبه ( 29، تیرماه ) در کارگروه حقوق عمومی بررسی خواهند شد.

همچنین طرح ها و لوایحی مانند طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن اعاده شده از شورای نگهبان، لایحه حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت دستگاه های اجرائی و طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در روز ( یک شنبه،30 تیرماه ) در این کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرند.

گفتنی است؛ در روز یک شنبه طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در کارگروه امور ویژه و طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی ولایحه الحاق یک تبصره به ماده (6 ) قانون مبارزه با پولشویی در روز سه شنبه در کمیسیون بررسی می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet