هدر موبایل
1398/04/30 09:28:40
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی با اشاره به افتضاح ترامپ در اعلام انهدام پهپاد ایرانی:

سپاه توهّمِ ترامپ را نقش بر آب کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ترامپ سعی داشت موضوع انهدام پهپاد خود از سوی نیروهای ایرانی را تلافی کند که با یک خبر کذب آبروی خود را بیش از پیش نزد افکار عمومی برد.
سپاه توهّمِ ترامپ را نقش بر آب کرد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ترامپ سعی داشت موضوع انهدام پهپاد خود از سوی نیروهای ایرانی را تلافی کند که با یک خبر کذب آبروی خود را بیش از پیش نزد افکار عمومی برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907104748594550.jpg سپاه,توهّمِ,ترامپ,را,نقش,بر,آب,کرد Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اعلام انهدام پهپاد ایرانی ازسوی ترامپ که در نهایت سپاه پاسداران با انتشار فیلمی این خبر را تکذیب کرد، گفت: طبق گزارش هایی که داریم طی هفته های اخیر نه تنها از تعداد پهپادهای ما کم نشده بلکه به آنها اضافه نیز شده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس با بیان اینکه آمریکایی ها مرتکب خطاهای بسیاری در منطقه شده اند، اظهار داشت: اشتباهات آمریکایی ها در منطقه و خلیج فارس متعدد شده و پهپادی که مورد انهدام قرار گرفته یا پهپاد آمریکایی ها بوده و یا پهپاد دوستانشان چرا که ما اطمینان داریم از پهپادهایی استفاده می کنیم که توان شناسایی آنها وجود ندارد.

وی افزود: از سوی دیگر ظن این می رود که فرماندهان نظامی آمریکا در منطقه اخبار غلط به رئیس جمهور خود می دهند تا خلاء ایجاد شده در منطقه و ضعف قدرتی که از آمریکایی ها بروز پیدا کرده، برطرف شود.

برزگر کلشانی ادامه داد: ترامپ تلاش داشت تا ضعف قدرت آمریکا در منطقه و به واسطه آن در افکار عمومی را به واسطه یک خبر کذب و رسانه ای کردن آن، کاهش دهد اما با اقدامی که صورت داد و با پاسخ سخت سپاه پاسداران مبنی بر انتشار تصاویر پهپادی که به سلامت به آشیانه بازگشت روبرو شد، تبعات به مراتب بدتری را برای خود رقم زد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با اشاره به انتشار اسناد کاملی که از پهپاد ایرانی در تصویربرداری از ناو آمریکایی صورت گرفت، عنوان کرد: دروغ گویی های ترامپ در رسانه ها بارها مشاهده شده و افکار عمومی چندان تحت تأثیر این صحبت ها واقع نمی شود.

وی افزود: ترامپ قصد دارد آبروی ریخته شده خود در موضوع انهدام پهپاد آمریکایی از سوی نیروهای ایرانی را جبران کند اما هر بار بر تعداد خطاهای خود می افزاید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه آمریکایی ها مال این منطقه نیستند و باید از آن خارج شوند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی یا نفت خود را می فروشد و یا خلیج فارس دیگر مأمنی برای آنهایی که امنیت منطقه را خدشه دار کرده اند، نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet