هدر موبایل
1388/07/19 13:12:00
سرویس صحن
نماینده نیشابور:

اجرای برخی مصوبات سفرهای استانی دور اول و دوم دولت، در حد صفر است

**نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم اجرای برخی مصوبات سفرهای استانی دور اول و دوم هیات دولت انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدعلی حسینی" در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 106 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: در این ماده آمده است که دو نفر از نمایندگانی که در جلسه نوبت نطق نداشته باشند به جهت طرح مسایل ضروری می‌توانند یک ساعت قبل از شروع جلسه ثبت نام کنند و اگر تعداد بسته شد با قرعه کشی انجام شود.

وی افزود: در این ماده به ثبت نام حضوری یا غیر حضوری اشاره نشده و به نظر می‌رسد شیوه قبلی که نماینده با حضور خود اقدام به ثبت نام برای نطق اضطراری می‌کرد مناسب‌تر است.

نماینده نیشابور با بیان اینکه نطق اضطراری یعنی مساله اضطراری پیش آمده گفت: قبلا حدود 15 نماینده از ساعت 5 صبح به مجلس می‌آمدند و برای اینکار ثبت نام می‌کردند اما الان تعداد به 70 یا 80 نفر می‌رسد و نمایندگان می‌توانند از خانه خود به وسیله پیامک ثبت نام کنند که این تعداد زیاد باعث می‌شود افرادی که واقعا نطق اضطراری دارند، حقشان تضییع شود.

حسینی در بخش دیگری از تذکر خود اظهار داشت: ما در آستانه دور سوم سفرهای استانی ریاست جمهوری و هیات وزیران هستیم و خواهش ما این است که نسبت به اجرایی شدن مصوبات دور اول و دوم عنایت خاصی مبذول شود.

وی افزود: بنابه گزارشات خود مسئولان اجرایی برخی از مصوبات سفرهای استانی هنوز تعیین تکلیف نشده و اقدامات صورت گرفته برای برخی پروژه‌های مصوب، در حد صفر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet