هدر موبایل
1398/04/29 14:07:33
سرویس اقتصادی
حضرتی خبر داد؛

تشکیل جلسه کمیسیون اقتصادی با حضور 3 وزیر و رئیس بانک مرکزی/ بررسی وضعیت ارز دیجیتال محور نشست

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روز دوشنبه جلسه‌ای با حضور وزرای نیرو، صنعت، اقتصاد و رییس بانک مرکزی در محل کمیسیون اقتصادی در خصوص ساماندهی بیت کوین برگزار خواهد شد.
تشکیل جلسه کمیسیون اقتصادی با حضور 3 وزیر و رئیس بانک مرکزی/ بررسی وضعیت ارز دیجیتال محور نشست رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روز دوشنبه جلسه‌ای با حضور وزرای نیرو، صنعت، اقتصاد و رییس بانک مرکزی در محل کمیسیون اقتصادی در خصوص ساماندهی بیت کوین برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709107826061806.jpg تشکیل,جلسه,کمیسیون,اقتصادی,با,حضور,3,وزیر,و,رئیس,بانک,مرکزی/,بررسی,وضعیت,ارز,دیجیتال,محور,نشست Icana

الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تشکیل جلسه در خصوص ساماندهی وضعیت بیت‌کوین در کمیسیون اقتصادی خبر داد و افزود: این جلسه  روز دوشنبه با حضور وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارایی و رییس بانک مرکزی در محل کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.

وی گفت: با کشف و ضبط ماینرها نمی توان راهی را پیش برد و بایستی فرآیند تولید ارز دیجیتال ساماندهی شده و به صورت قانونی مدیریت شود. این نوع روش ها، در گذشته بارها شکست خورده، در خصوص بیت کوین نیز جوابگو نخواهد بود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: ایران کشوری است که ارز خارجی در آن طرفدار زیادی دارد پس نباید با غیرقانونی دانستن تولید بیت‌کوین و خرید و فروش آن، خود را تحریم کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس عنوان کرد: ما در تحریم هستیم و بهترین وسیله برای مقابله با تحریم استفاده از ارزهای دیجیتالی است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet