هدر موبایل
1398/04/29 16:26:44
سرویس اقتصادی
تربتی‌نژاد مطرح کرد:

لزوم توجه به سهم کشاورزان از غرفه‌های میادین میوه‌ و تره‌بار

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: نمایندگان مردم در مجلس و مسئولین دولتی باید تلاش کنند تا براساس قانون بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار در اختیار کشاورزان برای وعرضه مستقیم محصولات قرار بگیرد.
لزوم توجه به سهم کشاورزان از غرفه‌های میادین میوه‌ و تره‌بار عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: نمایندگان مردم در مجلس و مسئولین دولتی باید تلاش کنند تا براساس قانون بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار در اختیار کشاورزان برای وعرضه مستقیم محصولات قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907109285678571.jpg لزوم,توجه,به,سهم,کشاورزان,از,غرفه‌های,میادین,میوه‌,و,تره‌بار Icana

نورمحمد تربتی‌نژاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص افزایش دائمی و روزانه قیمت محصولات کشاورزی و دامی، گفت: یکی از راه‌های کوتاه کردن دست دلالان و واسطه‌ها عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و سایر تولیدات به بازار است.

حذف خلاء قیمتی در بازار با عرضه مستقیم محصولات کشاورزی

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در غرفه‌های میوه و تره‌بار به نفع کشاورزان و بخش کشاورزی است، ادامه داد: عرضه مسقیم محصولات کشاورزی اختلاف قیمت به وجود آمده از مزرعه تا بازار را از بین می‌برد.

میوه فروشی سدمعبر

سود افزایش قیمت محصولات کشاورزی در جیب واسطه‌ها

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشاورزان از افزایش قیمت محصولات کشاورزی در بازار سودی کسب نمی‌کنند، عنوان کرد: واسطه‌ها و دلالان از خلاء‌های به وجود آمده در بازار محصولات کشاورزی بیشترین استفاده را می‌کنند این در شرایطی است که بر اساس قانون باید بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار در اختیار کشاورزان به منظور عرضه مستقیم محصولات قرار بگیرد.

عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در بازار به واقعی شدن قیمت محصولات کشاورزی و حذف واسطه‌ها کمک بسیار فراوانی می‌کند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه نمایندگان مردم در مجلس و مسئولین دولتی باید تلاش کنند تا براساس قانون بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار در اختیار کشاورزان برای وعرضه مستقیم محصولات قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در بازار به واقعی شدن قیمت محصولات کشاورزی و حذف واسطه‌ها کمک بسیار فراوانی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet