هدر موبایل
1398/04/30 14:08:52
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

ترامپ تئوری‌های تهدیدی-تحریمی پمپئو را دنبال می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید: ترامپ راهبرد جنگ روانی پمپئو را که از دو بعد به رخ کشیدن قدرت نظامی آمریکا و تحریم اقتصادی ایران را در پیش گرفته است.
ترامپ تئوری‌های تهدیدی-تحریمی پمپئو را دنبال می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید: ترامپ راهبرد جنگ روانی پمپئو را که از دو بعد به رخ کشیدن قدرت نظامی آمریکا و تحریم اقتصادی ایران را در پیش گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104586225365.jpg ترامپ,تئوری‌های,تهدیدی-تحریمی,پمپئو,را,دنبال,می‌کند Icana

‌ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنرانی محمدجواد ظریف در نشست شورای اقتصادی-اجتماعی سازمان ملل متحد و تعبیر "تروریسم اقتصادی" و تحریم های ظالمانه آمریکا گفت: سقوط پهپاد به معنای پایان جنگ روانی آمریکا در حوزه نظامی بود، به همین دلیل این جنگ روانی به حوزه تحریمی و سیاسی منتقل شده و مباحثی بدون قابلیت اجرایی همانند تحریم دفتر مقام معظم رهبری و وزیر امورخارجه مطرح می شود.

بهتر است ترامپ توان نظامی جمهوری اسلامی را به چالش نکشد

وی با اشاره به توان نظامی و امنیتی کشورمان ، افزود:توان نظامی ایران در موشک‌های زمین به زمین بسیار قوی‌تر از موشک‌های زمین به هوا است و این مساله در اتاق جنگ آمریکا نیز به ترامپ توضیح داده شده که این توان را به چالش نطلبد.

بیشتر بخوانید:

فلاحت‌پیشه درباره سیاست‌های دوگانه ترامپ در ارتباط با ایران مبنی بر تهدیدات مکرر جنگی و درخواست‌های مذاکره خاطرنشان کرد:تا زمانی‌که تحریم‌های آمریکا علیه ایران تعلیق نشود، ترامپ تنها می‌تواند در تهران با نظامیان مذاکره کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی درباره تحریم دفتر مقام معظم رهبری و تحریم محمدجوادظریف تاکید کرد: تحریم‌های ترامپ، انفعالی است به خصوص نام بردن از رهبری معظم انقلاب و ظریف نشان می‌دهد جنگ روانی آمریکا که در حوزه نظامی مطرح بوده به حوزه سیاسی منتقل شده است.

ترامپ راهبرد جنگ روانی پمپئو را در پیش گرفته است

این نماینده مردم در مجلس دهم  با بیان این که ترامپ تئوری‌های تهدیدی-تحریمی پمپئو را دنبال می‌کند، تصریح کرد: ترامپ راهبرد جنگ روانی پمپئو را در پیش گرفته است. این راهبرد از دو بعد به رخ کشیدن قدرت نظامی آمریکا از یک سو و از سوی دیگر تحریم اقتصادی ایران بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که تاریخ مصرف راهبرد تهدیدی -نظامی آمریکا گذشته است، تاکید کرد: شکار پهپاد آمریکایی که بالاترین سلاح نظامی آنها بود، توسط جمهوری اسلامی، نشان داد آمریکایی‌ها دیگر نمی‌توانند به پیروزی در چنین جنگی امیدوار باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet