پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/19 13:45:00
سرویس صحن
موسوی در نطق میان دستور:

ولایت فقیه ضمیمه نظام است

**نماینده مردم فیروز آباد در مجلس شورای اسلامی ولایت مطلقه فقیه در جمهوری اسلامی ایران ضمیمه نظام دانست.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت سیدیونس موسوی روز یکشنبه در نطق میان دستور مجلس گفت: آمریکا، انگلیس، اسرائیل بدانند ما انقلابمان را با شعار تا خون در رگ ماست خمینی رهبر ماست آغاز کردیم. امروز هم می‌گوییم تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست ادامه می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: بیایید تا از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای تبعیت و اطاعت کنیم زیرا ولایت مطلقه عمود ضمیمه نظام جمهوری اسلامی ایران.

عضو کمیسیون قضایی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم افزود: همه مردم به سه چیز نیازمندند امنیت، عدالت و فراوانی نعمت و مایحتاج زندگی.

این نماینده مجلس تصریح کرد: امنیت و فراوانی مایحتاج زندگی از ارکان و رمز بقای ملت است اگر هر کدام نباشد ملت و دولت فلج و قدرت توسعه از آنها گرفته می‌شود.

وی یادآور شد: شعار عدالت و عدالت خواهی را همه سر می‌دهند ولیکن متاسفانه در محیط کار و عمل به آن توجه نمی‌شود، جای خود را به رشوه و پارتی می‌دهد.

موسوی خاطرنشان کرد: فریاد کارگران قراردادی و شرکتی بلند است زیرا مثل برده از آنها کار می‌کشند و طوری قرارداد می‌بندند که بیمه هم شامل آنها نمی‌شود و اگر حرفی بزنند با تهدید و تحقیر آنها را اخراج می‌کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: باید همواره قداست حوزه‌های علمیه مورد اهتمام و احترام قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet